خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13808
۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۲:۵۴
به مناسبت روز بصیرت و گرامیداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی

مسابقات قهرمانی پرس‌سینه و ددلیفت باشگاه‌های جنوب‌شرق کشور برگزار شد

مسابقات قهرمانی پرس‌سینه و ددلیفت باشگاه‌های جنوب‌شرق کشور برگزار شد
مسابقات پرس‌سینه راو و ددلیفت بدون لوازم قهرمانی باشگاه‌های جنوب‌شرق کشور به میزبانی شهرستان زابل برگزار شد.

به گزارش اس.بی پرس، غفور نارویی دبیر هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مسابقات پرس سینه راو و ددلیفت بدون لوازم قهرمانی باشگاه‌های جنوب شرق کشور، به مناسبت گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و روز بصیرت به میزبانی استان سیستان و بلوچستان و شهرستان زابل به مدت دو روز در تاریخ‌های ۹ و ۱۰ دی‌ماه ۱۴۰۰ با شرکت بیش از ۱۶۳ نفر ورزشکار از کرمان، بم، نرماشیر، تایبات، فهرج، ریگان، خراسان جنوبی، ایرانشهر، سراوان، خاش، زاهدان، زابل، چابهار با حضور معاونت فرماندار، بخشدار، رئیس اداره ورزش و جوانان زابل، فرمانده ارتش زرهی، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، کمیته امداد، مدیریت آموزش و پرورش، مسئول بسیج ادارات، سرپرست و دبیر هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان، اعضا کمیته‌های هیئت بدنسازی استان، رئیس دفاتر دو نماینده مردم شریف سیستان در مجلس شورای اسلامی آقایان دکتر سرگزی و دهمرده و شماری از مدیران شهرستانی در سالن ورزشی فرهنگ (آموزش و پرورش) شهرستان زابل به پایان رسید.

نارویی گفت: در پایان رقابت‌ها به نفرات برتر تمامی اوزان حکم و مدال قهرمانی و به تیم‌های برتر رده سنی بزرگسالان در رشته ددلیفت و پرس‌سینه حکم تیمی و کاپ قهرمانی اهدا گردید.

 

نتایج مسابقات پرس‌سینه تیمی رده سنی بزرگسالان به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

۱- مقام اول: تیم منتخب زابل از استان

۲- مقام دوم: باشگاه کیاراد از استان کرمان

۳- مقام سوم: تیم بم بزرگ از استان کرمان

 

نتایج مسابقات ددلیفت تیمی رده سنی بزرگسالان مسابقات ددلیفت به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

1- مقام اول: باشگاه حمید ایرانشهر از استان

2- مقام دوم: منتخب زابل از استان

3- مقام سوم: تیم بم بزرگ از استان کرمان

 

دبیر هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان عنوان کرد: تیم میزبان (منتخب زابل) با قهرمانی در رشته پرس سینه و نایب‌قهرمانی در مسابقات لیفت قدرتی به‌خوبی از امتیاز میزبانی استفاده کرد و با معرفی چند چهره شاخص که در دو مسابقه رکوردهای خوبی ثبت کردند نشان داد که با مدیریت استاد پهلوان و سنچولی رئیس و دبیر هیئت بدنسازی شهرستان زابل در مسیر پیشرفت قرار دارند.

نارویی افزود: تیم باشگاه حمید ایرانشهر هم در مسابقات ددلیفت به‌خوبی ظاهر شد. شاگردان احمد بیجارزهی و لیفترهای قدرتمند ایرانشهری به شایستگی مقام اول این دوره از مسابقات را کسب کردند و نشان دادند که از مدعیان همیشگی قهرمانی هستند.

وی با بیان اینکه کرمانی‌ها شگفتی‌ساز این دوره از مسابقات شدند، اضافه کرد: از شش کاپ قهرمانی سه کاپ قهرمانی تیمی نصیب تیم‌های شرکت‌کننده استان کرمان شد.

غفور نارویی اظهار داشت: مانند همیشه تیم قدرتمند نوجوانان شهرستان خاش و شاگردان محسن جمشید زهی در پرس سینه خوش درخشیدند و بالاترین امتیاز را کسب کردند.

وی در پایان تصریح کرد: متأسفانه شهرستان زاهدان با دارا بودن تعداد بیشترین باشگاه، بیشترین مربی، بیشترین ورزشکار، بیشترین امکانات و تجهیزات ورزشی هیچ عنوانی کسب نکرد و جای خودش را به دیگر مدعیان واگذار کرد.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha