خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13810
۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۱

امداد رسانی به ۲ هزار و ۶۳۱ آسیب‌دیده سیلاب در سیستان و بلوچستان

امداد رسانی به ۲ هزار و ۶۳۱ آسیب‌دیده سیلاب در سیستان و بلوچستان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون به ۲ هزار و ۶۳۱ نفر آسیب‌دیده از باران و سیلاب اخیر در این استان امداد رسانی شده است.

به گزارش اس.بی پرس، علیرضا میر بهاءالدین اظهار داشت: بر اثر بارندگی‌های اخیر در سیستان و بلوچستان رودخانه‌های فصلی طغیان کردند و تعدادی از راه‌های ارتباطی مسدود و منازل شماری از مردم در جنوب استان دچار آب‌گرفتگی شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان افزود: از همین رو تاکنون به ۲ هزار و ۶۳۱ فرد آسیب‌دیده از سیلاب در سطح استان سیستان و بلوچستان توسط جمعیت هلال احمر امداد رسانی انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه خدمات رسانی به مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان همچنان در حال انجام است، ادامه داد: نیروهای امدادی هلال احمر توسط ۲ هزار و ۷۸۱ نجات گر در قالب ۵۲ تیم عملیاتی کار امداد رسانی به سیل‌زدگان جنوب سیستان و بلوچستان را بر عهده دارند.

میر بهاءالدین به اسکان اضطراری یک هزار و ۴۴۰ نفر سیل‌زده سیستان و بلوچستان در چادرهای امدادی هلال احمر ادامه داد: نیروهای امدادی هلال احمر علاوه بر اسکان مردم درگیر طی این مدت ۳۵۷ تخته پتو، ۳۵۴ تخته موکت، ۳۲۷ دستگاه چادر و مقادیری نایلون و مواد غذایی بین افراد آسیب دیده در سطح استان سیستان و بلوچستان توزیع کردند.

 

 انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha