خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13821
۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۰:۵۳

استقرار ۳۰ اکیپ ثابت و سیار در محورهای مواصلاتی شمال سیستان و بلوچستان

استقرار ۳۰ اکیپ ثابت و سیار در محورهای مواصلاتی شمال سیستان و بلوچستان
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان گفت: تعداد ۳۰ اکیپ ثابت و سیار هم‌زمان با شروع بارندگی‌ها در محورهای مواصلاتی شمال سیستان و بلوچستان مستقر شدند.

به گزارش اس.بی پرس، ایوب کرد با بیان اینکه هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر بارندگی در سطح محورهای مواصلاتی از چند روز گذشته اعلام شده بود افزود: کلیه نیروها در آماده‌باش کامل هستند و با شروع بارش‌ها از عصر روز گذشته در محورهای مواصلاتی شمال استان مستقر شدند.

وی گفت: راهداران با داشتن روحیه بسیجی به‌طور شبانه‌روز به‌منظور فراهم آوردن آرامش مردم در سطح جاده‌های استان در تلاش‌اند و عظمت کار آن‌ها در جاده‌های کوهستانی و سخت گذر به‌وضوح بیشتری دیده می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۳۰ اکیپ ثابت و سیار راهداری با به‌کارگیری ۱۸۵ دستگاه ماشین‌آلات سبک و سنگین با تعداد ۳۳۵ راهدار به‌منظور روان‌سازی ترافیک، اطمینان از تردد ایمن رانندگان و مسافران و امدادرسانی در محورهای مواصلاتی شمال استان مستقر هستند.

کرد با اشاره به اینکه کلیه محورهای مواصلاتی شمال استان باز است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر محور زاهدان، خاش، زاهدان زابل دارای بارندگی و مه‌آلود گزارش شده و تردد با چراغ روشن و رعایت جوانب احتیاط صورت می‌گیرد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان گفت: ضروری است مردم سیستان و بلوچستان در شرایط بحرانی و ناپایدار جوی کنونی از سفرهای غیرضروری پرهیز و قبل از انجام سفر از طریق سامانه تلفنی، اینترنتی و پیامکی ۱۴۱ از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما