خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13839
۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۴:۳۳
 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای؛

۴۴۰ راهدار همزمان با شروع بارندگی‌های جنوب سیستان و بلوچستان فعالیت می‌کنند

۴۴۰ راهدار همزمان با شروع بارندگی‌های جنوب سیستان و بلوچستان فعالیت می‌کنند
 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ۴۴۰ نفر از راهداران با ۱۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک همزمان با شروع بارندگی‌ها در مسیرهای ارتباطی زیر پوشش این اداره کل فعالیت می‌کنند.

به گزارش اس.بی پرس، جلال الدین قادری اظهار داشت: همزمان با هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر بروز بارندگی شدید استان به ویژه مناطق جنوبی آن تمامی راهداران این اداره کل در قالب ۳۵ تیم در آماده باش کامل درآمدند و با شروع بارش ها به منظور روان سازی ترافیک، اطمینان از تردد ایمن رانندگان و مسافران و امداد رسانی در راه‌های ارتباطی به خدمات رسانی پرداختند.

وی با بیان اینکه راهداران جنوب سیستان و بلوچستان در سخت ترین شرایط حضور دارند تا راهها باز بماند و رفت و آمد در جریان باشد گفت: در حال حاضر محور دلگان- بزمان، دلگان - زهکلوت و فنوج- کتیج- رمشک به دلیل طغیان رودخانه های محلی مسدود هستند و تلاش راهداران برای بازگشایی آنها با قوت ادامه دارد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان افزود: با هماهنگی های صورت گرفته ۱۳ شرکت خصوصی طرف قرار داد این اداره کل آمادگی خود را برای در اختیار قرار دادن ماشین آلات به راهداران اعلام کرده‌اند که به منظور تسریع خدمات رسانی به شهروندان از آنها استفاده خواهد شد.

وی تاکید کرد: ضروری است شهروندان مناطق جنوبی سیستان و بلوچستان با توجه به تداوم بارندگی ها و شرایط ناپایدار جوی کنونی از سفرهای غیرضروری پرهیز و قبل از انجام سفر از طریق سامانه تلفنی، اینترنتی و پیامکی ۱۴۱ از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

 

انتهای پیام/

نظرات شما