خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13865
۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۷
معین الدین سعیدی:

چابهار را آب برده و برخی از مسئولین را خواب

چابهار را آب برده و برخی از مسئولین را خواب
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی خواستار اقدامات مسئولین در رابطه با خسارت‌های بارندگی و سیل اخیر در حوزه انتخابیه‌اش شد و گفت: کنارک، چابهار، دشتیاری و زرآباد را آب برده و برخی از مسئولین تهران نشین را خواب زمستانی برده است.

به گزارش اس.بی پرس، معین‌الدین سعیدی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی بیان کرد: کنارک، چابهار، دشتیاری و زرآباد را آب برده و برخی از مسئولین تهران نشین را خواب زمستانی برده است.

وی با اشاره به اینکه دیروز در کنارک در 20 دقیقه 104 میلی‌متر است که در تاریخ بی‌سابقه بوده است، گفت: با توجه به ضعف ساختارهای شهری همه معابر دچار آب‌گرفتگی شدید شده و آب به 80 درصد خانه‌ها نفوذ کرده است. در تیس بحران در آستانه تبدیل به فاجعه است. دیگر بخش‌های حوزه انتخابیه حالت جزیره پیدا کرده و همه راه‌های مواصلاتی تخریب شده است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی ضمن تشکر از قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، استاندار و مسئولین استانی و شهرستانی و برادران ارتش و سپاه و سعید محمد به خاطر تلاش بی‌وقفه‌شان، تأکید کرد: اما ساختارها و امکانات نحیف استان نمی‌تواند پاسخگو باشد.

سعیدی در پایان گفت: مسئولین معزز، نوشداروی بعد از مرگ سهراب نمی‌خواهیم، اکنون به داد مردم برسید.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha