خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13888
۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۲:۴۳
رئیس بنیاد مستضعفان خبر داد:

جبران خسارات ۳ استان سیل‌زده با تأمین لوازم‌خانگی و سیمان

جبران خسارات ۳ استان سیل‌زده با تأمین لوازم‌خانگی و سیمان
رئیس بنیاد مستضعفان از تخصیص کمک ۱۵ میلیارد تومانی به استان‌های «فارس»، «سیستان و بلوچستان» و «هرمزگان»، به‌منظور جبران بخشی از خسارت وارده به لوازم‌خانگی منازل آسیب‌دیده از سیل خبر داد و بر تأمین سیمان رایگان مورد نیاز برای بازسازی این مناطق توسط بنیاد مستضعفان تأکید کرد.

به گزارش اس.بی پرس، به دنبال وقوع سیل اخیر در ۳ استان جنوبی و شرقی کشور، رئیس بنیاد مستضعفان به‌منظور کمک به اهالی آسیب‌دیده این ۳ استان، دستوراتی را صادر کرد.

بر اساس این گزارش، سید پرویز فتاح در تماس‌های تلفنی جداگانه با استانداران استان‌های «فارس»، «سیستان و بلوچستان» و «هرمزگان» با تأکید بر کمک‌رسانی بنیاد مستضعفان برای جبران بخشی از خسارات وارده به مردم این استان‌ها، از اختصاص مبلغ ۱۵ میلیارد تومان به هریک از این استان‌ها به‌منظور جبران بخشی از خسارت وارده به لوازم‌خانگی آسیب‌دیده در جریان سیل اخیر این ۳ استان خبر داد.

در این تماس‌های تلفنی، فتاح بر تأمین سیمان رایگان برای بازسازی مناطق آسیب‌دیده از سیل اخیر توسط بنیاد مستضعفان نیز تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان بارش‌های اخیر در ۳ استان فارس، سیستان و بلوچستان و هرمزگان، موجب آب‌گرفتگی منازل برخی از روستاهای این استان‌ها و آسیب به بخشی از زیرساخت‌های مناطق سیل‌زده شده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha