خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13902
۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۰۰:۱۲

لبیک صدا و سیما به مطالبه‌ی اس.بی پرس / مردم از آموزش استقبال نمی‌کنند

لبیک صدا و سیما به مطالبه‌ی اس.بی پرس / مردم از آموزش استقبال نمی‌کنند
درپی مطالبه خبرنگار اس.بی پرس از مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان در خصوص آموزش و بهبود تولید محتوای موثر در استان، دوره آموزشی سواد رسانه باهدف تقویت محتوای تولیدی شهروندخبرنگاران شمال استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، چندی پیش "جلسه مطالبه گران شمال سیستان و بلوچیستان با مدیرکل صدا و سیمای استان" برگزار شد که یکی از مطالبات مطرح شده در این جلسه افزایش سواد رسانه کارمندان و استفاده از نیروهای توانمند برای بهبود محتوای صدا و سیما بود.

 

بیشتر بخوانید:

کمبود نیروی متخصص در صداوسیما/ تولیدکنندگان محتوا به کمک صداوسیما بیایند

 

مدیر باشگاه خبرنگاران جوان سیستان و بلوچستان عصر امروز در گفتگو با خبرنگار اس.بی پرس گفت: دوره سه روزه‌ایی را از دوشنبه در زابل آغاز نمودیم و هدف ما از برگزاری این دوره آموزشی افزایش توانمندی مطالبه گران شمال استان برای بیان صحیح مشکلات و مطالبات مردم است.


سپهری افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است تا چنین دوره‌های آموزشی را در سراسر استان برگزار نماییم.


وی ضمن گلایه از عدم استقبال مطالبه‌گران شمال استان از جلسات آموزشی گفت: علی‌رغم درخواست مردم و مطالبه‌گران برای برگزاری کلاس‌های آموزشی، شاهد عدم حضور آن‌ها در چنین فرصت‌هایی هستیم.

سپهری با اشاره به انتقاد مردم از برخی محتواهای ضعیف صدا و سیما گفت: نمی‌توان همواره مسئولان را مقصر دانست بلکه عدم استقبال مردم از کلاس‌های آموزشی هم نوعی کم‌کاری است و نتایج آن را می‌توان در عدم تاثیرگذاری تولیدات رسانه‌ایی مردمی مشاهده نمود.


خبرنگار: فاطمه شیرزایی

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha