خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13935
۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۸:۱۸
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران چابهار:

شهدا مظهر قدرت و اقتدار ایران اسلامی هستند

شهدا مظهر قدرت و اقتدار ایران اسلامی هستند
فرمانده پایگاه امام علی (ع) نیروی دریایی سپاه پاسداران چابهار گفت: شهدا همواره مظهر قدرت و اقتدار ایران اسلامی به شمار می‌روند و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا محقق می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ محمد نوذری شامگاه جمعه در آیین یادواره شهدای جاویدالاثر که در جوار مزار شهدای گمنام برگزار شد ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: از کنار مزار شهدای گران‌قدر سلام و درودمان را نثار شهدای والامقام صدر اسلام، شهدای دفاع مقدس و شهدای دفاع از حریم آل‌الله می‌کنیم چراکه شهدا مظهر قدرت و اقتدار اسلام عزیز هستند.

وی اضافه کرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا خصوصاً تفحص شهدای گران‌قدر مفقودالاثر و گمنام، اشاره فرهنگ ایثار و جهاد در جامعه است.

 فرمانده پایگاه امام علی (ع) نیروی دریایی سپاه پاسداران چابهار ادامه داد: ورود شهدای گمنام به مملکت اسلامی عاملی برای ترویج فرهنگ ارزشمند ایثار و شهادت به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه هنوز حدود سه هزار پیکر مطهر شهدا کشف نشده است گفت: ورود شهدای گمنام به ایران، همانند جاری شدن خون تازه‌ای در پیکر تنومند کشور عزیزمان بوده و توجه به این موضوع یک از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب نیز است.

سرهنگ نوذری تصریح کرد: تکریم خانواده شهدا، فرزندان و پدران و مادران شهدا درواقع تجلیل اسلام است و همه ما باید از خداوند را شاکر و سپاسگزار باشیم که ما را در این مسیر قرار داده است.

وی از هیئت عاشقان ثارالله پایگاه امام علی (ع) نیروی دریایی سپاه پاسداران چابهار که مراسم یادواره شهدای جاویدالاثر را برگزار کردند قدردانی کرد.

این مراسم با حضور خانواده‌های شهدا، رئیس بنیاد شهید چابهار و جمعی از مسئولان در شهرک ولایت چابهار برگزار شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha