خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13936
۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۸:۲۱

طرح جدید برای سفرهای دریایی نوروز ۱۴۰۱ در سیستان و بلوچستان

طرح جدید برای سفرهای دریایی نوروز ۱۴۰۱ در سیستان و بلوچستان
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از تشکیل کمیته ساماندهی سفرهای دریایی نوروز ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: در عین حال طرح جدید ساماندهی سفرهای دریایی نوروز ۱۴۰۱ در حال تهیه است و در انتظار تصمیم‌گیری و ابلاغ ستاد ملی کرونا در راستای پیش برد فعالیت‌های در حوزه سفرهای دریایی و گردشگری دریایی هستیم.

به گزارش اس.بی پرس، بهروز آقایی با اشاره به بازدید هر ساله مسافران و گردشگران از سواحل مکران و چابهار، اظهار کرد: اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود اقدام به تشکیل کمیته ساماندهی سفرهای دریایی نوروز ۱۴۰۱ کرده است.

وی با بیان اینکه کمیته مربوطه از تمامی نهادها و ارگان‌های دولتی شهرستان چابهار تشکیل شده است، عنوان کرد: سه کار گروه برای موارد درون سازمانی و برون سازمانی با هدف تمرکز بیشتر روی مباحث مرتبط با آموزش قایقرانان و ایمنی مسافران که از قایق‌ها استفاده می‌کنند، تشکیل شده است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه سه کارگروه تشکیل شده عبارت‌اند از کارگروه ایمنی، کارگروه نظارت و کارگروه آموزش و طی مکاتبات انجام شده با ادارات داخلی این اداره کل نمایندگان آن اداره معرفی شده‌اند و افراد مربوط به کمیته اصلی نیز در حال معرفی شدن هستند.

آقایی با اشاره به اینکه طی برنامه‌ریزی‌های مدون جلساتی جهت ساماندهی سفرهای دریایی نوروز ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد، اظهار داشت: طرح جدید ساماندهی سفرهای دریایی نوروز سال جدید در حال تهیه است.

وی با تأکید بر ارتقاء خدمات‌دهی به مسافران و گردشگران دریایی، عنوان کرد: بندر چابهار فرصت خوبی برای انجام سفرها و تفریحات دریایی، ورزش‌های آبی ساحلی و گردشگری دریایی است و می‌تواند برای هر مسافری جذاب و دیدنی باشد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه پیش برد برنامه مرتبط با سفرهای دریایی و گردشگری استان منوط به تصویب و ابلاغ ستاد ملی کرونا است، خاطرنشان کرد: اقدامات لازم به‌منظور آمادگی کامل در این راستا در حال انجام است و در انتظار تصمیم و ابلاغ ستاد ملی کرونا در این رابطه هستیم.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما