خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13960
۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۵:۰۰
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای:

بارندگی ۲۰۰میلیارد ریال به راه‌های شمال سیستان و بلوچستان خسارت زد

 بارندگی ۲۰۰میلیارد ریال به راه‌های شمال سیستان و بلوچستان خسارت زد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی‌های شدید چند روز اخیر ۲۰۰میلیارد ریال به راه‌های ارتباطی زیر پوشش این اداره‌کل در شمال استان خسارت وارد کرده است.

به گزارش اس.بی پرس، ایوب کرد اظهارداشت: بیشترین خسارت وارده این مدت به محورهای مواصلاتی نهبندان - سفیدآبه و میل نادر - سفید آبه اختصاص دارد.

وی ادامه داد: همزمان با هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر بارش نزولات آسمانی در سیستان و بلوچستان ۳۰ تیم ثابت و سیار راهداری این اداره کل با بکارگیری ۱۸۵ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین با تعداد ۳۳۵ راهدار به منظور روان سازی ترافیک، اطمینان از تردد ایمن رانندگان و مسافران و امدادرسانی در محورهای مواصلاتی شمال استان مستقر و به ارائه خدمت پرداختند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تمامی راه‌های شمال استان به جز محور میل نادر به سفید آبه باز و تردد در آنها امکانپذیر است، گفت:  امیدواریم با توجه به تدابیر اتخاذشده برای زمستان امسال، شاهد هیچ مشکلی در تردد در محورهای استان نباشیم.

وی خاطر نشان کرد: آگاهی از آخرین وضعیت راه‌های سیستان و بلوچستان، شرایط راه‌های مسدود و بازگشایی شده، محدودیت های تردد وسایل نقلیه در جاده‌ها، دریافت مسیر و مسافرت بهینه بین شهرها از جمله اطلاعاتی است که مردم می توانند از طریق تماس با سامانه ۱۴۱ به آنها دست یابند.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما