خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13973
۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۸:۴۸

حضور نماینده ولی‌فقیه استان در مرکز جامع درمان معتادین متجاهر زاهدان

حضور نماینده ولی‌فقیه استان در مرکز جامع درمان معتادین متجاهر زاهدان
آیت‌الله محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان با حضور در مرکز جامع درمان معتادین متجاهر شهر زاهدان با این افراد به گفتگو پرداخت.

به گزارش اس.بی پرس، آیت‌الله مصطفی محامی با حضور در مرکز جامع درمان، توانمندسازی و سایت اجتماعی معتادین متجاهر شهر زاهدان ضمن دیدار با افراد تحت درمان و استماع مشکلات و موانع کار، از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید نموده و اظهار داشت: برای درمان معتادین متجاهر، راه‌های نرفته بسیاری وجود دارد که نیازمند صبوری و همراهی همه مسئولان است تا به تدریج موفقیت حاصل و تبدیل به الگویی برای دیگران شود.

امام‌جمعه زاهدان افزود: فعالیت در این حوزه به نوعی احیاء انسان‌ها و عامل ایجاد اراده در اشخاص و بازگشت آن‌ها به دامان جامعه است.

آیت‌الله محامی خواستار گسترش و توسعه کار شد و ادامه داد: باید بتوان از مدل کار مجموعه، الگوگیری نموده و در فضاهای دیگر گسترش پیدا کند و در گام بعد اشتغال ایجاد شود هر چند که مهم‌ترین عنصر در این راستا اراده خود افراد است و باید برای تقویت اراده خود تلاش کنید.

علی زندی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان نیز گفت: مرکز جامع درمان، توانمندسازی و صیانت اجتماعی معتادان «صحرای سبز» با پیگیری‌های دادستان مرکز استان و بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با مواد مخدر و با مشارکت شهرداری و استانداری زاهدان به‌منظور تسریع در جمع‌آوری و بهبود فرآیند درمان معتادان متجاهر و همچنین افرادی که برای ترک اعتیاد به مساعدت نیاز دارند، احداث گردیده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

داغ های مجازی