خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13976
۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۸
معاون استاندار سیستان و بلوچستان:

اخلاق نخستین لازمه یک مدیر در نظام جمهوری اسلامی ایران است

اخلاق نخستین لازمه یک مدیر در نظام جمهوری اسلامی ایران است
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: اخلاق مدیریتی، نخستین لازمه یک مدیر در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش اس.بی پرس، عصر شنبه، طی مراسمی با حضور رحمدل بامری، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان، ائمه جمعه و جماعات، فرماندهان نظامی و انتظامی، اعضای شورای اداری، سران طوایف، معتمدین، فرهنگیان، دانشجویان، دهیاران و اعضای شورای شهر و روستا مراسم تودیع و معارفه فرماندار مهرستان برگزار شد.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار داشت: اخلاق مدیریتی، نخستین لازمه یک مدیر در نظام جمهوری اسلامی است.

وی افزود: این نظام الهی متعلق به مردم است و انقلاب اسلامی، نظام ارباب رجوع است و مردم ارباب ما هستند و با توجه به این شاخص‌ها باید مدیرانی انقلابی انتخاب کنیم.

بامری گفت: از اول انقلاب تاکنون توانستیم با وجود سخت‌ترین تحریم‌ها، مسیر سخت و پر فراز و نشیب را با افتخار پشت سر گذاشته و همیشه در اوج باشیم و امروز ملت ما سرفراز است.

وی ادامه داد: در دوره‌ای که مشکلات معیشتی مردم بسیار زیاد است باید مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی، پای کار بوده و در بحران‌ها کنار مردم و میز کارشان در میان آنان باشند و به‌صورت میدانی عمل کنند.

گفتنی است، در پایان این مراسم از تلاش‌های محمد رفیع دهواری، فرماندار اسبق تقدیر و عبدالناصر درازهی به‌عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان مهرستان معرفی شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha