خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13983
۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۰
قالیباف:

جزئیات رسیدگی به پرونده هواپیمای اوکراینی شفاف سازی شود

جزئیات رسیدگی به پرونده هواپیمای اوکراینی شفاف سازی شود
رئیس مجلس ضمن تسلیت به خانواده‌های شهدای حادثه هواپیمای اوکراینی گفت: پیگیری مطالبات به حق این خانواده‌های شهدا و شفاف‌سازی جزئیات رسیدگی به پرونده برای اولیای دم و حصول اطمینان از بسته شدن راه تکرار حوادثی چنین تلخ و جانکاه ضروری است.

به گزارش اس.بی پرس، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 19 دی) قوه مقننه و در نطق پیش از دستور ضمن گرامی داشت فرا رسیدن سالروز قیام تاریخی مردم شریف شهر قم در روز 19 دی‌ماه سال 56 گفت: حرکتی هوشمندانه و به هنگام که در مقطعی سرنوشت ساز از انقلاب اسلامی، با هوشمندی و درایت مردم قم شکل گرفت و نقش مؤثری در وقوع انقلاب اسلامی ایفا کرد.

وی با بیان اینکه طی چند روز گذشته حضور پرشور و حماسی مردم عزیز و قدرشناس ایران در مراسم دومین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی در شهرها و روستاهای سراسر کشور، برگ زرین دیگری بر افتخارات این ملت افزود، ادامه داد: ارج نهادن مردم ایران بر مجاهدت‌های قهرمانانی همچون شهید سلیمانی و شهید کاظمی و بزرگداشت ایثار و فداکاری همه شهیدانی که امنیت و افتخار را به کشور عزیزمان هدیه کردند، نشان از روحیه عزت ملی و یکی از برجسته‌ترین صفات ملت ایران است که تا امروز نقش بی بدیلی در زنده نگه‌داشتن آرمان‌های اسلامی ایفا کرده است.

نماینده تهران در مجلس عنوان کرد: وجود چنین مردمی عزیز و نجیب وظیفه ما مسئولان را در پاسخگویی به دغدغه‌ها و مشکلات آنان بیشتر می‌کند.

رئیس مجلس تصریح کرد: فرا رسیدن سالروز شهادت جمعی از فرزندان برومند ایران زمین در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی را به تمامی ملت شریف ایران و به‌خصوص خانواده‌های داغدار آن عزیزان تعزیت و تسلیت می‌گویم و مراتب همدردی عمیق خود و سایر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی را با خانواده‌های محترم این عزیزان اعلام می‌دارم.

قالیباف اظهار کرد: تمام ایران یکپارچه سوگوار این مصیبت دل‌خراش و جانکاه است. پیگیری مطالبات به حق این خانواده‌ها و شفاف‌سازی جزئیات رسیدگی به پرونده برای اولیای دم و حصول اطمینان از بسته شدن راه تکرار حوادثی چنین تلخ و جانکاه ضروری و نیازمند اتخاذ تدابیر لازم است.

 

 انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

نظرات شما

capcha