خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14020
۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۹

ممنوع‌المصاحبه شدن معاونان و مدیران بهزیستی کشور!

ممنوع‌المصاحبه شدن معاونان و مدیران بهزیستی کشور!
با تصمیم حوزه ریاست سازمان بهزیستی کشور، معاونان و مدیران ستادی این سازمان از هرگونه مصاحبه با رسانه‌ها و خبرنگاران ممنوع شدند.

به گزارش اس.بی پرس، پنجم آبان امسال بود که مراسم تکریم وحید قبادی دانا رئیس سابق سازمان بهزیستی و معارفه علی‌محمد قادری رئیس جدید سازمان بهزیستی کشور با حضور حجت‌الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد و سکان این سازمان حمایتی به قادری سپرده شد.

سازمان بهزیستی یکی از دو نهاد حمایتی در کشور محسوب می‌شود که گروه‌های از افراد جامعه از جمله معلولان، زنان سرپرست خانوار، کودکان و شیرخواران و ... از این سازمان خدمات دریافت می‌کنند. همچنین تعدادی از مددجویان نیز به‌صورت مستقیم تحت پوشش بهزیستی قرار دارند و ماهیانه مستمری دریافت می‌کنند که این توضیحات نشان از گستردگی طیف افراد مراجعه‌کننده به این سازمان را دارد.

همچنین علی‌محمد قادری رئیس جدید سازمان بهزیستی کشور در مراسم معارفه خود تأکید کرد: که در فرایند خدمت‌رسانی به گروه‌های مختلف مرتبط با سازمان بهزیستی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد اما با گذشت بیش از دو ماه و علی‌رغم پیگیری متعدد رسانه‌ها برای دریافت اخبار از این سازمان در ارتباط با خدمات ارائه‌شده به جامعه هدف سازمان در این مدت با دژ محکمی در سازمان روبرو شده‌اند.

این در حالی است که اخیراً نیز با تصمیم ویژه‌ای از سوی حوزه ریاست سازمان بهزیستی، معاون‌ها و مدیران این سازمان از هرگونه مصاحبه با رسانه‌ها ممنوع شده‌اند و جالب‌تر اینکه شخص رئیس سازمان بهزیستی نیز حاضر به مصاحبه با رسانه‌ها نبوده و نیست!

درحالی‌که این روزها طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر در قالب «قرارگاه آسیب‌های اجتماعی» در پایتخت کلید خورده و سازمان بهزیستی نیز به‌عنوان یکی از دستگاه‌ها در اجرای این طرح قرار دارد اما مسئولان این سازمان حاضر به اطلاع‌رسانی در این زمینه نیستند.

 

 انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

نظرات شما

capcha