خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14021
۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۴

درگیری‌ شدید میان معترضان فلسطینی و نظامیان صهیونیست

درگیری‌ شدید میان معترضان فلسطینی و نظامیان صهیونیست
به دنبال یورش نظامیان صهیونیست به تظاهرات کنندگان حامی اسیر «ناصر ابو حمید» در شهر «نابلس» واقع در کرانه باختری، درگیری‌های شدیدی میان دو طرف به وقوع پیوست.

به گزارش اس.بی پرس، فلسطینیان ساکن شهر «نابلس» واقع در کرانه باختری در اعتراض به تداوم اسارت «ناصر ابو حمید» علیرغم وضعیت جسمانی وخیم وی، دست به برگزاری تظاهرات زدند.

بر اساس این گزارش، نظامیان صهیونیست به تظاهرات کنندگان در نابلس یورش بردند و همین مسئله موجب شد تا درگیری‌های شدیدی میان معترضان فلسطینی و عناصر نظامی رژیم صهیونیستی ایجاد شود.

اشغالگران صهیونیست در جریان این درگیری با شلیک گسترده گلوله‌های جنگی و گاز اشک‌آور اقدام به سرکوب فلسطینیان کردند و جوانان فلسطینی نیز به مقابله با آن‌ها پرداختند. پیشتر یاسر مزهر نماینده جنبش جهاد اسلامی در کمیته اسرای جریان‌های ملی و اسلامی فلسطین عصر یکشنبه اعلام کرد که اسیر ناصر ابو حمید به مرحله مرگ واقعی رسیده است.

مزهر تأکید کرد که ناصر ابو حمید با دستگاه تنفسی نفس می‌کشد و وضعیت سلامتی وی بسیار خطرناک شده است. وی با بیان اینکه ممکن است هر لحظه خبر مرگ اسیر ناصر ابو حمید را بشنویم تأکید کرد در داخل زندان‌های رژیم صهیونیستی زندانیان بیماری هستند که این رژیم هیچ اهمیتی به آن‌ها نمی‌دهد.

اخیراً کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی بیانیه‌ای را در خصوص آخرین وضعیت اسیر «ناصر ابو حمید» که هم‌اکنون در بند رژیم صهیونیستی به سر می‌برد، صادر کرد. در بیانیه کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی آمده است که ناصر ابو حمید در حال حاضر از وضعیت جسمانی وخیمی رنج می‌برد. وی به داروی بیماری سرطان نیاز دارد و به معالجه فوری نیاز دارد.

 

 انتهای پیام/

منبع : snn.ir

نظرات شما

capcha