خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14022
۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۴

آخرین خبر‌ها از برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

آخرین خبر‌ها از برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش
رئیس مرکز برنامه ریزی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش از قول سازمان سنجش مبنی بر آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی در پایان دی ماه خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، ناصر سلیمان زاده در نشست ویدئو کنفرانسی با مدیران آموزش و پرورش و کارشناسان حوزه امور اداری و نیروی انسانی شهرستان‌ها، مناطق و اداره کل استان، اظهار کرد: مهم‌ترین رویکرد وزارت آموزش و پرورش در جذب و استخدام نیروی انسانی، بومی گزینی است.

وی با بیان این مطلب که چنانچه نیروی جدیدالاستخدامی متقاضی انتقال از بوم خود به شهرستان و یا منطقه‌ای دیگر باشد، استخدامش ملغی می‌شود، تصریح کرد: با بومی گزینی نیروی انسانی، بسیاری از مشکلات موجود در ساماندهی نیروی انسانی مرتفع می‌شود.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش، با بیان اینکه با برگزاری آزمون استخدامی بیش از ۳۴ هزار معلم جدید در مهرماه سال آینده جذب آموزش و پرورش می‌شوند، عنوان کرد: هدف از بومی گزینی در آزمون‌های استخدامی برقراری عدالت آموزشی از حیث ساماندهی مطلوب نیروی انسانی و ایجاد توازن در ارائه خدمات آموزشی، پرورشی و تربیتی در نقاط مختلف کشور به ویژه مناطق محروم و کم برخوردار است.

 

 انتهای پیام/

منبع : mizan.news

نظرات شما

capcha