خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14052
۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۲

دستگیری عامل قتل مسلحانه مرد ۵۵ ساله، پس از ۴ ماه فرار در راسک

دستگیری عامل قتل مسلحانه مرد ۵۵ ساله، پس از ۴ ماه فرار در راسک
با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان راسک، عامل قتل مسلحانه مردی میانسال پس از ۴ ماه فرار به دام افتاد.

به گزارش اس.بی پرس، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در تاریخ پنجم مهرماه امسال در پی قتل مسلحانه مردی میانسال در یکی از محلات شهر راسک، بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

سردار احمد طاهری گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی شهرستان راسک با تحقیقات گسترده میدانی و انجام اقدامات تخصصی، عامل این جنایت را که جوانی ۳۶ ساله بود و به دلیل اختلافات مالی، با شلیک سلاح کمری این مرد را به قتل رسانده بود شناسایی و مشخص شد، متهم پس از ارتکاب به قتل از شهرستان گریخته است.

این مقام ارشد انتظامی گفت: تیم رسیدگی‌کننده به پرونده که به طور جد، در صدد دستگیری قاتل بودند چند روز قبل از حضور مجدد او در سطح شهرستان مطلع و تحقیقات خود را برای شناسایی مخفیگاهش آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان گفت: سرانجام با تلاش شبانه‌روزی پلیس مخفیگاه قاتل در یکی از روستا‌های شهرستان شناسایی و روز گذشته متهم، دریک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پس از ۴ ماه فرار دستگیر شد.

سردار طاهری با اشاره به اعتراف متهم به بزه ارتکابی گفت: عامل این جنایت با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما