خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14056
۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۹

واکنش سخنگوی دولت به حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا

واکنش سخنگوی دولت به حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا
علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در جریان نشست خبری امروز به حواشی پیرامون کنار گذاشته شدن سه باشگاه ایرانی از مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد.

به گزارش اس.بی پرس، علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در جریان نشست خبری امروز به حواشی پیرامون کنار گذاشته شدن سه باشگاه ایرانی از مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد.

سخنگوی دولت در خصوص حذف سه تیم ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا، گفت: اعتقاد دولت اداره مردمی باشگاه‌های ورزشی به‌ویژه باشگاه‌های مردمی استقلال و پرسپولیس است.

وی ادامه داد: این موضوع از سال ۲۰۱۶ مطرح بوده و متأسفانه در داخل به‌طورجدی به موضوع توجه نشده است. همان‌طور که اهالی فوتبال می‌دانند AFC استاندارهای خاص خود را برای حضور باشگاه‌ها در لیگ قهرمانان آسیا دارد و امسال علاوه بر حذف دو تیم ایرانی، شاهد حذف برخی از تیم‌های مطرح عربستان، امارات، ژاپن و کره جنوبی از لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ هستیم.

بهادری جهرمی بیان کرد: البته ظاهراً عمده موارد خواسته شده AFC محقق شد اما متأسفانه مشکلات متعددی از گذشته باقی‌مانده و الآن همه بخش‌های دولت در کنار مدیران هر دو باشگاه و مسئولان فدراسیون در حل مسائل باقیمانده فعال و دغدغه‌اند و پای کار هستند و امیدواریم مدیران هر دو تیم و مسئولان فدراسیون فوتبال نیز با انجام وظایف و پیگیری‌های خود بتوانند در جهت حل مشکل و حضور تیم‌های پرطرفدار ما در لیگ قهرمانان آسیا قدم بردارند.

وی افزود: البته طبق گزارشی که به من داده‌اند، ظاهراً در این مورد هنوز فرصت استیناف‌خواهی را داریم و اقدامات اصلی ساختاری هم به همت وزارت ورزش و جوانان و همراهی وزارت اقتصاد و دارایی و سازمان خصوصی‌سازی و سازمان بورس انجام شده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : ilna.news

نظرات شما

capcha