خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14059
۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۲:۴۱
محمود احمدی بیغش:

فاجعه‌ای در ورزش کشور بار آمده است

فاجعه‌ای در ورزش کشور بار آمده است
نماینده شازند در مجلس گفت: فاجعه‌ای در ورزش کشور بار آمده که عاملان این فاجعه به جای محاکمه با پررویی و گستاخی دست پیش گرفتند تا پس نیفتند.

به گزارش اس.بی پرس، محمود احمدی بیغش نماینده شازند در جلسه علنی درباره حواشی پیش آمده در فدراسیون فوتبال گفت: جریانات مافیایی در ورزش کشور حضور دارند و به همین دلیل از هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس و سرخوردگی آن‌ها عذرخواهی می‌کنم.

این نماینده مجلس خطاب به مسئولان وزارت ورزش گفت: آن‌قدر نشستند و دست روی دست گذاشتند که جمعه سیاه برای ورزش کشور رقم خورد و فاجعه‌ای بار آمد و عاملان این فاجعه به‌جای محاکمه با پررویی و گستاخی دست پیش گرفتند تا پس نیفتند. برخی جریانات ناپاک حوزه ورزش را رسمیت بخشیده‌اند و باعث شده‌اند که آقایان اصلاح‌طلب آن را ترویج افکار حجتیه می‌دانند.

احمدی بیغش خطاب به وزیر ورزش گفت که هشدار می‌دهم اراده‌ای مرموز، مسموم و مرصوص در مافیای فوتبال به دنبال ضربه زدن به کشور بوده و در سطوح مختلف پی بدنامی دولت جدید می‌گردند.

به گفته این نماینده مجلس، بررسی‌های موشکافانه نشان می‌دهد موضوع اخیر صرفاً حذف دو باشگاه پرسپولیس و استقلال نبوده بلکه کنفدراسیون فوتبال آسیا مجوز این دو را حذف کرده است ازاین‌رو باید حتماً مشخص شود چه کسانی در داخل کشور و در عمق فدراسیون فوتبال، سیگنال‌های اصلی را به کنفدراسیون فوتبال آسیا داده‌اند و اساس چه اهدافی در پس پرده عصبانی کردن مردم و بازی با روح و روان ملت وجود دارد چرا آنچه امروز جامعه شاهد آن است. وزارت ورزش در موضوع رسیدگی اساسی به فساد در ورزش چه‌کاره بوده و چه جریانی پشت این ماجرا بوده که کسی جرئت برخورد با آن را ندارد.

 افرادی مثل داریوش مصطفوی‌ها را که ناپلئون بناپارت فرانسوی نیز از خسارت این فرد و امثال آن به فوتبال ایران باخبرند و به برنامه زنده دعوت می‌شوند. این مدیر مسئله‌دار که از بازماندگان شوم دوران اصلاحات بوده و بنا بر حکم قطعی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در سال 89 آن هم به دلیل مفاسد مختلف، به صورت مادام‌العمر از همه نوع فعالیت ورزشی به ویژه مصاحبه‌های رسمی ممنوع شده، به برنامه زنده تلویزیونی دعوت و به مسئولان توهین می‌کنند، این مسئله را احمدی بیغش می‌گوید.

این نماینده تأکید می‌کند که تردیدی ندارد اقدام امثال مصطفوی‌ها در راستای براندازی جریان فکری همسو، مرموز و پرهزینه آن‌ها بوده که در اوج گستاخی به دنبال ضربه‌فنی کردن دولت رئیسی از همین اول کار هستند. متأسفانه وزارت ورزش در خواب غفلت فرو رفته و انگار فردی در سایه این وزارتخانه را رهبری می‌کند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha