خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14071
۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۲۱:۲۴

گاز به سیستان و بلوچستان رسید اما به مردمش نه!

گاز به سیستان و بلوچستان رسید اما به مردمش نه!
با اینکه گاز شهری به سیستان و بلوچستان رسیده اما به دلیل قیمت سرسام آور گاز کشی منازل، باز هم عده‌ایی از نعمت گاز شهری محروم ماندند و نتیجه محرومیت از گاز شهری تشکیل صف‌های طولانی تهیه سیلندر گاز است.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، اگر چه مدیرعامل شرکت گاز سیستان و بلوچستان وعده داده است که امسال گاز به زابل هم میرسد اما مشکلات گازرسانی به مرکز شهر حاکی از آن است که برای رسیدن گاز به شهرستان‌ها همچنان چشم انتظاری لازم است.

مدیرعامل شرکت گاز سیستان و بلوچستان در بهمن ماه سال گذشته گفت: هم‌اینک ۹۷ درصد شبکه‌گذاری در زاهدان انجام شده و گاز به درب منزل ۸۳ درصد از شهروندان این شهر رسیده‌است و در سال آینده زابل نیز از نعمت گاز شهری برخوردار خواهدشد.

این درحالی است که نه تنها امسال گاز به زابل نرسید بلکه به گفته مردم زاهدان در بعضی مناطق شهر، حتی علمک هم نصب نشده است و وعدهی مسئولین در حد همان وعده باقی مانده است و به نتیجه نرسیده است!
 
باتوجه به آغاز فصل زمستان، تقاضای مردم برای سیلندر گاز بالا رفته و مجبورند ساعت‌ها از وقت خود را در صفهای طویل گاز بگذرانند تا شاید کپسول گازی نصیبشان شود.

وقتی وضعیت گاز رسانی در مرکز استان، این گونه وخیم است چگونه میتوان برای گازرسانی به زابل و سایر شهرها و روستاهای استان امیدوار بود؟

 

سودابه سبحانی خبرنگار اس.بی پرس در زاهدان

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما