خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14074
۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۵
فرماندار:

٢٠ مجوز ایجاد واحدهای تولیدی در قصرقند صادر شد

٢٠ مجوز ایجاد واحدهای تولیدی در قصرقند صادر شد
جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدی شهرستان قصرقند با حضور سایگانی سرپرست فرمانداری شهرستان قصرقند، سرمایه‌گذاران و دستگاه‌های اجرایی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش اس.بی پرس، سایگانی گفت: حمایت از سرمایه‌گذاران و رفع مسائل و موانع آنان از وظایف اصلی دستگاه‌های اجرایی بوده و همچنین رونق و افزایش اشتغال از برنامه‌های اولویت‌دار دولت و این کارگروه است.

وی بیان کرد: رفع مشکلات واحدهای تولیدی که دارای ظرفیت‌های تولیدی مؤثر این شهرستان هستند باید با هدف حمایت از تولید و اشتغال مورد توجه قرار گیرند.

وی گفت: با اجرای مصوبات امیدواریم که موانع تولید کاهش یافته و رونق اشتغال در شهرستان افزایش یابد.

سایگانی افزود: باید برای جلب مشارکت بخش خصوصی و سرمایه‌گذارانی که تمایل به رونق تولید و ایجاد اشتغال جدید در رشته‌های مختلف دارند زمینه لازم را در تمام مناطق شهرستان قصرقند فراهم کنیم و با افزایش تولید و ایجاد اشتغال شاهد توسعه همه‌جانبه و حل بسیاری از معضلات و مشکلات خواهیم بود.

در این جلسه متقاضی و سرمایه‌گذاران هر یک به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند و موضوعاتی شامل درخواست تسهیلات، بدهی در حوزه مالیاتی و تأمین اجتماعی، محیط زیست، برق و آب از جمله مشکلات سرمایه‌گذاران بود که پس از بحث و بررسی تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید.

در پایان نیز طی صورت‌جلسه و فرمی پس از اخذ استعلامات ادارات مربوطه در جلسه ٢٠ مجوز شهرستانی برای ایجاد واحدهای تولیدی برای سرمایه‌گذاران صادر شد تا طی کمترین پرسه اداری و تأیید نهایی استان این طرح‌ها در شهرستان قصرقند استارت بخورد.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha