خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14077
۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۹

تیراندازی پلیس به شهروند ایرانشهری تکذیب شد

تیراندازی پلیس به شهروند ایرانشهری تکذیب شد
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی پلیس به شهروند بلوچ در ایستگاه بازرسی مسجد حضرت ابوالفضل (ع) آن شهرستان را تکذیب کرد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ «حسن کیخا» گفت: به تازگی خبری کذب مبنی بر تیراندازی مأموران انتظامی ایرانشهر به یک شهروند بلوچ در ایستگاه بازرسی مسجد حضرت ابوالفضل (ع) این فرماندهی در فضای مجازی منتشر شده است.

 راننده ۳۵ ساله یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در حالیکه که بر اثر اصابت گلوله مجروح شده بود و آثار شلیک گلوله بر روی خودروی او نیز مشهود بود به پاسگاه مسجدحضرت ابوالفضل (ع) این فرماندهی مراجعه و اظهار می‌دارد که با خودروی شخصی خود در محور بزمان به نرماشیر در حرکت بوده که یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ نقره‌ای به خودروی وی نزدیک و یکی از سرنشینان ناشناس آن با اسلحه کلاش به سمت خودروی او تیراندازی و به سرعت از محل متواری شده اند.

 بلافاصله فرد مذکور جهت مداوا به بیمارستان ایرانشهر منتقل و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری عاملان این تیراندازی آغاز که به محض حصول نتیجه اطلاع‌رسانی می‌شود.

او گفت: انتشار هر گونه اخبار کذب در فضای مجازی با هدف تشویش اذهان عمومی از مصادیق بارز اخلال در امنیت عمومی است و با عاملان آن به شدت برخورد می‌شود.

او از شهروندان خواست از باز نشر این گونه اخبار در فضای مجازی به شدت خودداری کنند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما