خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14080
۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۹
مدیرکل راه و شهرسازی:

افزون بر ۱۰۹ هزار مترمربع ساختمان عمومی و دولتی در سیستان و بلوچستان در حال ساخت است

افزون بر ۱۰۹ هزار مترمربع ساختمان عمومی و دولتی در سیستان و بلوچستان در حال ساخت است
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۰۹ هزار و ۱۱۸ مترمربع پروژه ساختمان‌های دولتی و تأسیسات عمومی از جمله فضاهای بهداشتی و درمانی، مذهبی و فرهنگی با اعتبار افزون بر ۱۰۵ میلیارد تومان توسط این اداره کل در استان در حال ساخت است.

به گزارش اس.بی پرس، عطاء الله اکبری اظهار داشت: ساخت توسعه و تکمیل ساختمان‌های اداری و فرمانداری، مجتمع‌های اداری، احداث و تکمیل خانه‌های عالم و ساخت و توسعه کانون‌های پرورش فکری کودکان و نوجوانان ازجمله مهم‌ترین پروژه‌های ساختمان‌های دولتی و تأسیسات عمومی در استان بشمار می‌روند.

وی ادامه داد: همچنین گسترش و نوسازی کتابخانه‌های عمومی، احداث بیمارستان ۲۰۹ تختخوابی در زابل، ساخت مرکز ام آر آی سراوان و انبار مکانیزه زاهدان از دیگر پروژه‌ها در استان محسوب می‌شوند که در حال تکمیل و تحویل است.

مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان بیان کرد: برای همه دستگاه‌ها و ادارات دولتی مستقر در استان، با توجه به نیازهایی که دستگاه‌های بالادستی تشخیص می‌دهند ساختمان و تأسیسات دولتی و عمومی را احداث کرده و تحویل می‌دهیم.

وی ابراز امیدواری کرد که با تخصص اعتبارات لازم این پروژه‌ها با سرعت بیشتری تکمیل و جهت خدمت‌رسانی به مردم عزیز به حوزه‌های مربوطه تحویل داده شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما