خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14091
۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۴

آغاز طرح جشنواره «خرید شفاف» از امروز در سیستان و بلوچستان

آغاز طرح جشنواره «خرید شفاف» از امروز در سیستان و بلوچستان
معاون سازمان صمت سیستان و بلوچستان، گفت: جشنواره ویژه «خرید شفاف» توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای، اصناف و نمایشگاه‌های عرضه مستقیم و... از ۲۲ دی تا ۲۲ بهمن در استان برگزار می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، محمد رفیع سلطان‌زاده معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان در جلسه‌ای که در مورخ ۲۱ دی‌ماه و با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مرتبط و فروشگاه‌های زنجیره‌ای، روسای اتحادیه‌های صنفی، شرکت‌های پخش کالا، در محل سازمان صمت استان برگزار گردید، اظهار داشت: جشنواره «خرید شفاف» به‌منظور تأمین کالا‌های مورد نیاز، عرضه مناسب کالا‌ها در شبکه توزیع، تقویت و حمایت از واحد‌های تولیدی و شبکه توزیع پیشرو در *اجرای درج قیمت تولیدکننده بر کالاها*، از ۲۲ دی تا ۲۲ بهمن در استان برگزار می‌شود.

 جشنواره در ۲ مرحله برگزار می‌شود که مرحله اول از ۲۲ دی تا ۲۲ بهمن است و اهداف آن ایجاد بستر رقابتی برای فعالیت‌های زنجیره‌های تولید، تأمین و توزیع است که باید کالا با قیمت مناسب و با شفاف ارائه شود.

سلطان‌زاده گفت: ایجاد رقابت در فرصت‌های توسعه کسب و کار، تقویت و حمایت از واحد‌های تولیدی و شبکه توزیع پیشرو در اجرای درج قیمت تولیدکننده، جلوگیری از احتکار و ایجاد اطمینان در مصرف‌کنندگان از تأمین و توزیع مکفی کالا از اهداف جشنواره ویژه «خرید شفاف» است.

به گفته سلطان‌زاده: اعضا، شورای سیاست‌گذاری این جشنواره استانداری، اتاق اصناف، سازمان صمت و سایر اعضای ستاد تنظیم بازار استان خواهند بود که موضوع را رصد خواهند کرد.

 جشنواره ویژه «خرید شفاف» جشنواره‌ای ملی است که هم‌زمان در استان نیز برگزار می‌شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما