خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14103
۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۵
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان بیان کرد؛

تشکل‌های دانش‌آموزی بازوان توانمند برای تحقق سند تحول بنیادین

تشکل‌های دانش‌آموزی بازوان توانمند برای تحقق سند تحول بنیادین
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان در دیدار صمیمی وزیر آموزش و پرورش با نمایندگان دانش آموزان و تشکل‌های دانش‌آموزی گفت: تشکل‌های دانش‌آموزی بازوان توانمند آموزش و پرورش برای تحقق اهداف متعالی سند تحول بنیادین و تربیت تمام ساحتی در مدارس هستند.

به گزارش اس.بی پرس، میرعبدی در دیدار و نشست صمیمی وزیر آموزش و پرورش با نمایندگان دانش آموزان و تشکل‌های دانش‌آموزی سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: سند تحول بنیادین و تحول‌آفرینی در آموزش و پرورش، یکی از دغدغه‌های اصلی در نظام جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه تشکل‌های دانش‌آموزی ظرفیتی بسیار مهم و مؤثر برای تحقق اهداف سند تحول بنیادین در مدارس هستند، افزود: در آموزش و پرورش به دنبال جذب حداکثری دانش آموزان در تشکل‌های مختلف هستیم.

میرعبدی تقویت تشکل‌های دانش‌آموزی را ضروری عنوان کرد و گفت: دانش آموزان در تشکل هلال احمر برای مدیریت موقعیت‌های بحرانی آماده می‌شوند؛ همچنین اتحادیه انجمن‌های اسلامی در راستای ارتقای بنیه علمی و دینی دانش آموزان فعالیت می‌کند.

وی ادامه داد: بسیج دانش‌آموزی در زمینه ایجاد امنیت و آرامش و همچنین حوزه‌های فکری و اجتماعی؛ و سازمان دانش‌آموزی نیز در راستای تربیت اجتماعی برای تحول‌آفرینی در تربیت متعالی دانش آموزان فعالیت می‌کنند.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب بر تحول‌آفرینی و تربیت نسل متعالی در تراز انقلاب اسلامی تأکید فرموده‌اند، گفت: دانش آموزان از مهم‌ترین سرمایه‌های کشور برای تمدن سازی و تحقق اهداف متصور در گام دوم انقلاب هستند.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha