خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14109
۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۳

مجتمع شبانه‌روزی پسرانه شهر نوک‌آباد کلنگ زنی شد

مجتمع شبانه‌روزی پسرانه شهر نوک‌آباد کلنگ زنی شد
مجتمع شبانه‌روزی پسرانه متوسطه اول شهر نوک‌آباد از توابع شهرستان تفتان با حضور معاون فنی و مشاور رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان کلنگ زنی شد.

به گزارش اس.بی پرس، نماینده مردم حوزه انتخابیه خاش در مجلس شورای اسلامی در مراسم کلنگ زنی مجتمع شبانه‌روزی پسرانه متوسطه اول شهر نوک‌آباد گفت: توسعه هر منطقه بستگی به سرانه آموزشی آن دارد.

اسماعیل حسین زهی می‌گوید: تفتان؛ شهری نوپا بوده و توسعه فضای آموزشی در این شهرستان دغدغه به حق مردم و نیاز آینده فرزندان این مرز و بوم است.

به گفته او با توجه به اینکه ۹۰ درصد جمعیت تفتان در روستا‌ها سکونت دارند فضای آموزشی شبانه‌روزی جهت ساماندهی این قشر از دانش آموزان نیاز ضروری منطقه است.

او بر پیگیری و تسریع در احداث مجتمع آموزشی گوهر کوه گفت: با پیگیری‌هایی که انجام‌شده به‌زودی ۲ دستگاه مینی‌بوس جهت سرویس مدارس دانش آموزان تفتان تحویل اداره آموزش و پرورش این شهرستان خواهد شد.

مجتمع شبانه‌روزی پسرانه متوسطه نوک‌آباد تفتان ۶ کلاسه در فضایی به مساحت پنج هزار مترمربع و یک هزار و ۵۰۰ مترمربع زیربنای آموزشی و خوابگاه ساخته خواهد شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

داغ های مجازی