خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14113
۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۰

مدرسه سه کلاسه خیرساز در دلگان افتتاح شد

مدرسه سه کلاسه خیرساز در دلگان افتتاح شد
مدیر آموزش و پرورش دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: یک باب مدرسه سه کلاسه خیر ساز با اعتبار هفت میلیارد ریال در روستای چاهکیچی این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش اس.بی پرس، در حاشیه بهره‌برداری از مدرسه سه کلاسه خیر ساز در روستای چاهکیچی دلگان در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مدرسه با هدف ایجاد فضای آموزشی مناسب برای دانش‌آموزان روستایی و همچنین بالابردن کیفیت آموزشی به بهره‌برداری رسید.

وی با بیان اینکه این مدرسه با ۱۳۲ مترمربع زیربنا با همکاری خیران و آموزش و پرورش دلگان ساخته شده است افزود: خوشبختانه خیران در راستای مدرسه‌سازی همکاری خوبی با آموزش و پرورش دارند به‌طوری‌که فضای آموزشی که امروز به بهره‌برداری رسید با همکاری ۱۰۰ درصدی بنیاد خیریه وفاق سبز علوی بوده است.

مدیر آموزش و پرورش دلگان خاطرنشان کرد: با ساخت این مدرسه سه کلاسه در این شهرستان ۷۰ دانش‌آموز دختر و پسر در مقطع ابتدایی از فضای آموزشی مناسب بهره‌مند شدند.

دلگان از توابع سیستان و بلوچستان و مرکز آن شهر گلمورتی است. این شهرستان تا سال ۸۶ به‌عنوان بخش دلگان شهرستان ایرانشهر شناخته می‌شد که در این تاریخ به شهرستان ارتقا یافت.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha