خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14117
۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۵
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان:

۱۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد در دلگان به بهره‌برداری رسید

۱۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد در دلگان به بهره‌برداری رسید
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان گفت: ۱۰ واحد مسکونی در روستای چاهکیچی دلگان به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال امروز به بهره‌برداری رسید.

به گزارش اس.بی پرس، سید مهدی عبادی ضمن تشکر از بنیاد خیریه وفاق سبز علوی جهت همکاری ساخت واحد‌های مسکونی گفت: ۱۰ واحد مسکونی در روستای چاهکیچی دلگان هر کدام با زیربنای ۵۰ مترمربع و به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال امروز به بهره‌برداری رسید و در اختیار مددجویان کمیته امداد این شهرستان قرار گرفت.

او می‌گوید: برای ساخت هرکدام از این منازل ۷۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده بود که مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال را بنیاد خیریه وفاق سبز علوی باقیمانده را کمیته امداد پرداخت کرده است.

به گفته مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان هفت سری جهیزیه هرکدام به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال نیز در بین نوعروسان مددجویان کمیته امداد روستای چاهکیچی دلگان توزیع شد خاطرنشان کرد: این جهیزیه‌ها شامل سرویس ظرف، جارو برقی، یخچال، فرش، اجاق‌گاز تلویزیون و ماشین لباسشویی است.

او گفت: این سری جهیزیه‌ها نیز در راستای کمک به فرزندان مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در بین نوعروسان توزیع شدند.

 شهرستان دلگان یکی از شهرستان‌های سیستان و بلوچستان و مرکز آن شهر گلمورتی است این شهرستان تا سال ۸۶ به‌عنوان بخش دلگان شهرستان ایرانشهر شناخته می‌شد که در این تاریخ به شهرستان ارتقا یافت.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما