خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14140
۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۳

متهمان قتل معلم راسکی در ایرانشهر دستگیر شدند

متهمان قتل معلم راسکی در ایرانشهر دستگیر شدند
با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان، عاملان قتل معلم جوان ۲۸ ساله راسکی در ایرانشهر، پس از یک ماه فرار دستگیر شدند.

به گزارش اس.بی پرس، ۲۴ آذر زمانی که عادل آسکانی برای تعویض پلاک خودروی خود از شهرستان راسک به ایرانشهر رفته بود، سه فرد مسلح قصد سرقت خودروی او را کردند، اما وقتی با مقاومت او روبرو شدند با شلیک گلوله به سر این جوان ۲۸ ساله، او را به قتل رساندند که با این رخداد، پلیس آگاهی استان دستگیری متهمان را سریعاً در دستور کار قرار داد.

 فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در بررسی اولیه کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد که یک دستگاه خودرو ۴۰۵ به همراه چهار سرنشین قصد سرقت مسلحانه خودرو نیسان را داشتند که با مقاومت راننده نیسان مواجه می‌شوند و در نهایت سارقان مسلح راننده خودروی وانت نیسان را با اسلحه کلاش به قتل می‌رسانند.

به گفته او با توجه به متواری بودن قاتل و همدستانش در روستا‌های اطراف شهرستان ایرانشهر و شهرستان‌های هم‌جوار، تلاش پلیس برای دستگیری آنان ادامه داشت تا اینکه اطلاعاتی در خصوص محل اختفا سارقان و عاملان قتل در یکی از روستا‌های شهرستان ایرانشهر به دست آمد.

او گفت: در نهایت دو عامل اصلی قتل شناسایی و در عملیاتی ضربتی پس از یک ماه فرار دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهشان یک خودرو نیز کشف شد.

او می‌گوید: تحقیقات در خصوص دستگیری دو متهم دیگر و کشف سلاح به‌کاررفته در قتل همچنان ادامه دارد.

به گفته او دو فرد دستگیرشده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما