خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14196
۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۲

برگزاری پویش کودکان سایبری در استان سیستان و بلوچستان

برگزاری پویش کودکان سایبری در استان سیستان و بلوچستان
رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان از برگزاری پویش سراسری کودکان سایبری برای آشنایی کودکان و نوجوانان به تهدیدات و آسیب‌های فضای مجازی در این استان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ حسن کیخا گفت: هم‌زمان با آغاز پویش کودکان سایبری در سراسر کشور در استان نیز این پویش از ۲۵ دی آغاز و تا ۳۰ دی‌ماه امسال ادامه خواهد داشت.

او می‌گوید: پلیس فتا استان با همکاری سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی، هنرمندان، خبرنگاران و همچنین با بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌های نوین و با استفاده از ظرفیت‌های موجود فرماندهی انتظامی استان سعی در هرچه بهتر برگزار شدن این پویش خواهد داشت.

به گفته رئیس پلیس فتا در این پویش مصمم هستیم تا توجه خانواده، مسئولین، سازمان‌ها و همه افراد جامعه را به نحوه همراهی والدین و استفاده صحیح کودکان از فضای مجازی، جلب نماییم و این پویش با موضوعاتی، چون کرونا و آموزش مجازی، اعتیاد اینترنتی، خشونت سایبری، والدگری در فضای مجازی، کودک کار سایبری و ... را در بر خواهد گرفت.

او در پایان به تمامی والدین توصیه کرد: کودکان و نوجوانان خیلی سریع فناوری‌های جدید را یاد می‌گیرند و با آن آشنا می‌شوند پس سعی کنید اطلاعات خود را در مورد فضای مجازی و فناوری‌های جدید به روز نگه دارید و حتماً کودکان خود را در فضای مجازی تنها نگذارید.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha