خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14202
۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۰
بارگزاری دفترچه تا اواخر دی

جزئیات جدید «آزمون آموزش و پرورش برای استخدام ۳۴۰۰۰ نفر» اعلام شد

جزئیات جدید «آزمون آموزش و پرورش برای استخدام ۳۴۰۰۰ نفر» اعلام شد
رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش با بیان «در آزمون استخدامی امسال ۳۴هزار نفر در استان‌های مختلف کشور جذب خواهند شد»، جزئیات جدیدی از این آزمون را اعلام کرد.

به گزارش اس.بی پرس، ناصر سلیمان‌زاده درباره برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: با توجه به صحبت‌هایی که با سازمان اداری و استخدامی انجام شد، اعلام کردند تا اواخر دی دفترچه آزمون را بارگذاری می‌کنند و امکان ثبت‌نام برای متقاضیان وجود دارد.

وی افزود: در آزمون استخدامی امسال، 34 هزار نفر جذب می‌شوند و از سال گذشته نیز برخی سهمیه‌های خالی باقی مانده است.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: در آزمون استخدامی امسال در شهرهای مختلف از جمله تهران استخدام نیرو داریم و در استان‌های سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و شهرستان‌های تهران به‌دلیل شدت نیاز موجود، سهمیه استخدام قابل توجه است.

پیش از این، میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی، گفته بود: به‌طور قطع، آزمون استخدامی دستگاه‌ها تا پایان امسال برگزار خواهد شد.

به گزارش اس.بی پرس، پیش از این پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی سال 99 که در مرحله مصاحبه به‌دلیل نبود ظرفیت کافی پذیرش نشدند (کارنامه‌سبزها) در اعتراضات متعدد مقابل وزارت آموزش و پرورش خواستار تخصیص سهمیه آزمون استخدامی به آنها برای استخدام بودند.

هزینه ثبت‌نام در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی برای سال 99، 61 هزار تومان بود.

 

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

نظرات شما

capcha