خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14223
۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۲

دیدار و طرح مسائل تعدادی از علما و معتمدین اهل سنت استان با آیت‌الله محامی

دیدار و طرح مسائل تعدادی از علما و معتمدین اهل سنت استان با آیت‌الله محامی
تعدادی از علما، معتمدین و مردم اهل سنت سیستان‌وبلوچستان با نماینده مقام معظم رهبری در استان دیدار نموده و به گفتگو پرداختند.

به گزارش اس.بی پرس، در ابتدای این دیدار مولوی طلحه ریگی امام‌جمعه بخش مرکزی میرجاوه با ابراز گلایه از برخی درگیری‌های قومی و قبیله‌ای در منطقه خواستار ورود و میانجی‌گری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان‌وبلوچستان شد.

در ادامه یکی دیگر از شهروندان اهل سنت استان نیز با ارائه درخواستی مکتوب خواستار مساعدت و حمایت نماینده مقام معظم رهبری در مسئله موردنظر شد.

یکی دیگر از مولویان اهل سنت جنوب استان نیز با حضور در این نشست به ارائه گزارشی از وضعیت منطقه پرداخت و درخواست خود را با نماینده مقام معظم رهبری در استان مطرح نمود.

در ادامه سرپرست یکی از گروه‌های جهادی نیز با ارائه گزارشی از عملکرد موسسه خیریه به بیان مشکلات و موانع پیش روی کار پرداخت.

یکی از اساتید اهل سنت دانشگاه آزاد زاهدان نیز گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی ارائه نمود و سپس به قرائت شعری در وصف امام حسین (ع) پرداخت.

در پایان آیت‌الله محامی نماینده مقام معظم رهبری در استان نیز در پاسخ به درخواست هر یک از حاضران قول پیگیری داد و به ارائه توضیحاتی درباره هر بخش پرداخت.

امام‌جمعه زاهدان با اشاره به نقش پیگیرانه و مطالبه‌گرانه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سیستان‌وبلوچستان، بر اهمیت استفاده و جذب حداکثری نیروهای شایسته جهت خدمت به نظام اسلامی تأکید کرد.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha