خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14256
۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۹
مدیرکل راه و شهرسازی استان خبر داد؛

اتمام مرحله نخست ساخت پل نهراب سیستان

اتمام مرحله نخست ساخت پل نهراب سیستان
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از اتمام مرحله نخست ساخت و تکمیل پل نهراب سیستان در قالب نصب تیرهای فلزی خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، عطاء الله اکبری افزود: عملیات ساخت پل نهراب بعد از وقف چند ساله با پیگیری‌های این اداره کل از اوایل سال جاری مجدد به طول ۱۹۲ متر در قالب هشت دهانه ۲۴ متری از سر گرفته شد به‌طوری‌که در حال حاضر با تلاش های شبانه‌روزی صورت گرفته مرحله نخست آن در قالب نصب تیرهای فلزی به عنوان مهم‌ترین بخش عملیات اجرایی به اتمام رسید.

وی افزود: همچنین با توجه به اینکه اتمام و بهره‌برداری از این پل به دلیل جلوگیری از مشکلات ترافیکی و حوادث احتمالی ناشی از نشست و مشکل سازه‌ای پل قدیمی دارای اهمیت فراوانی برای این اداره کل است مرحله دوم و تکمیلی آن نیز در قالب عملیات قالب‌بندی و اجرای دال از اوایل بهمن‌ماه سال جاری آغاز خواهد شد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: برای احداث پل نهراب تاکنون ۲۲ میلیارد تومان اعتبار از سوی این اداره کل هزینه شده است که با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد در حال سیر مراحل نهایی است.

اکبری تصریح کرد: تمام تلاش اداره کل راه و شهرسازی استان بر این است تا پایان سالجاری عملیات ساخت این پرورژه به اتمام برسد و شهروندان گرامی استان از مزایای آن بهره‌مند شوند.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما