خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14258
۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۵۳
فرمانده انتظامی استان خبر داد؛

دستگیری عاملان قتل مسلحانه زوج میانسال زاهدانی

دستگیری  عاملان قتل مسلحانه زوج میانسال زاهدانی
با تلاش بی وقفه کارآگاهان پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان عاملان قتل مسلحانه زوج میانسال در خیابان فرخی سیستانی زیبا شهر زاهدان در کمترین زمان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش اس.بی پرس، سردار "احمد طاهری" فرمانده انتظامی استان در تشریح این خبر اظهار داشت: ساعت 22:20 مورخه 26 دی ماه سال جاری در پی قتل مسلحانه زوجی میانسال داخل منزلشان در خیابان فرخی سیستانی زیبا شهر زاهدان توسط فردی ناشناس، با توجه به حساسیت موضوع تیمی متشکل از کارآگاهان زبده پلیس آگاهی استان از همان لحظه اولیه اعلام قتل مأمور رسیدگی به این پرونده و شناسایی و دستگیری سریع عامل این جنایت شدند.

 

بیشتر بخوانید:

قتل مسلحانه زوج میانسال در زاهدان
 
 وی افزود: با تلاش بی وقفه و اشرافیت پلیس متهم که یکی از اعضای خانواده مقتولان بود در کمتر از 12 ساعت شناسایی و دستگیر شد.
 
سردار طاهری بیان داشت : صبحگاه امروز نیز ضارب اصلی مسلح که در قبال دریافت وجهی، برای ارتکاب این جنایت اجیر شده بود نیز در عملیات ضربتی کارآگاهان پلیس آگاهی استان در مخفیگاهش در شهرستان میرجاوه دستگیر شد.
 
فرمانده انتظامی استان با اشاره به کشف خودروی پژو پارس مسروقه از منزل مقتولان در بازرسی از مخفیگاه این فرد جانی تصریح کرد: متهمان در حال حاضر در اختیار مقام قضائی هستند و جزئیات بیشتر متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha