خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14266
۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۸

«کندو» نخستین سریال تلویزیونی احمدرضا درویش شد

«کندو» نخستین سریال تلویزیونی احمدرضا درویش شد
قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: احمدرضا درویش فیلم‌نامه‌نویس و کارگردان سینما، اولین سریال تلویزیونی خود را به‌ نام «کندو» درباره زیبایی‌ها و پاکی‌های خطه سیستان‌وبلوچستان می‌سازد.

به گزارش اس.بی پرس، علی دارابی با انتشار تصویری از دیدار با احمدرضا درویش و مهدی فرجی در حساب ایستاگرامی خود نوشت: در دفتر معاونت میراث فرهنگی میزبان فیلم‌نامه‌نویس و کارگردان شهیر ایران احمدرضا درویش و دکتر مهدی فرجی مدیر خوش‌نام و کاربلد سابق سیما و تهیه‌کننده حرفه‌ای امروز تلویزیون بودم. هر دو از خانواده معظم شهیدان هستند و برایم عزیز. خدمات زیادی به جامعه هنری کرده اند، بااخلاق، فهیم و وفادار به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی.

 

 

قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: در صدد ساخت سریالی به نام کندو هستند که عمدتاً به زیبایی‌ها و پاکی‌های خطه سیستان‌وبلوچستان که معمولاً از قاب دوربین‌ها گم بوده است می‌پردازد.

دارابی خاطرنشان کرد: بخشی از مجموعه نمایشی در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی است و بی‌شک اثری ماندگار و ارزنده خواهد بود. مخصوصاً آنکه احمدرضا درویش اولین سریال تلویزیونی است که در دستور کار دارد و می‌تواند در نوع خود کم نظیر باشد.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha