خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14268
۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۷

انهدام باند سارقان مسلح با دو فقره قتل در سراوان

انهدام باند سارقان مسلح با دو فقره قتل در سراوان
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 4 نفر از اعضای یک باند مخوف سرقت مسلحانه در شهرستان سراوان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری گفت: در بهمن‌ماه سال 1399 و در پی وقوع سریالی چند فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت در مناطق مرزی شهرستان سراوان و قتل 2 نفر از مالکان موتورسیکلت‌ها در جریان این سرقت‌ها، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از چند ماه تحقیق کارآگاهان پلیس آگاهی سراوان موفق شدند پاتوق و محل حضور عاملان این سرقت‌ها را در یکی از مناطق بخش جالق آن شهرستان شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با شناسایی محل پاتوق این باند مخوف تیمی متشکل از مأموران زبده پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی شهرستان مذکور به محل مورد نظر اعزام و در 2 عملیات ضربتی و جداگانه 3 سارق مسلح عضو این باند را به همراه یک نفر مال‌خر موتورسیکلت‌های مسروقه دستگیر کردند.

سردار طاهری در ادامه بیان داشت: سارقان دستگیر شده در اعترافات خود عنوان داشتند که با هدف سرقت وجوه نقد و موتورسیکلت قاچاقچیان سوخت در مسیر ترد آنها در بخش جالق کمین کرده و در فرصتی مناسب سد راه آن‌ها شده و با تهید سلاح گرم موتورسیکلت و اموال همراه آن‌ها را سرقت و در صورت مقاومت، آن‌ها را به قتل می‌رساندند.

این مقام ارشد انتظامی، در استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: متهمین دستگیرشده در تحقیقات تخصصی پلیس ضمن اقرار به 2 فقره قتل در جریان سرقت‌های خود به چندین فقره سرقت مسلحانه دیگر در مناطق مرزی شهرستان اقرار کردند.

 

 انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما