خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14302
۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۶

راه‌های کمک‌رسانی به سیل‌زدگان

راه‌های کمک‌رسانی به سیل‌زدگان
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر از مردم و بنگاه‌های اقتصادی دعوت کرد برای تأمین اقلام زیستی نیازمندان سیل‌زده، کمک‌های غیرنقدی خود را به شعب هلال‌احمر در سراسر کشور تحویل دهند.

به گزارش اس.بی پرس، بنا بر اعلام جمعیت هلال‌احمر، وحید سلیمی گفت: مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از مبادی زیر به دست جمعیت هلال‌احمر برسانند.

وی افزود: شماره‌حساب ۹۹۹۹۹ با کد دستوری #۱۱۲*۷۳۷ *و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی، شماره‌حساب ۹۹۹۹۹ با کد دستوری #۱۱۲*۷۲۴ *و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی و شماره‌حساب ۹۹۹۹۹ با کد دستوری #۱۱۲*۷۴۱ *و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ نزد بانک ملت، شماره‌حساب ۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۱۵۵۹۳۵۶۸۳ نزد بانک سپه و شماره‌حساب ۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۷۰۱۱۹۹۵۰۰۰۳۱ نزد بانک کشاورزی از شماره‌حساب‌هایی است که مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به این شماره‌ها واریز کنند.

به گفته سلیمی، مردم می‌توانند وسایلی مانند پتو، نایلون، زیرانداز، موکت، مواد غذایی و کمک‌های غیر نقدی را در راستای کمک به آسیب دیدگان متأثر از شرایط جوی، به شعب هلال‌احمر در سراسر کشور تحویل دهند.

لازم به ذکر است سیل شدید طی چند روز اخیر مناطق گسترده‌ای از جنوب استان کرمان و نیز شرق این استان را دربرگرفته و خسارت‌های زیادی به بار آورده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : mizan.news

نظرات شما

capcha