خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14321
۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۴

حمایت از کالای تولیدی سیستان و بلوچستان سبب افزایش اشتغال می‌شود

حمایت از کالای تولیدی سیستان و بلوچستان سبب افزایش اشتغال می‌شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با حمایت از کالا‌ها و محصولات تولیدی داخل استان علاوه بر کمک به پویایی و رونق‌بخشی تولید و صنعت، زمینه برای افزایش اشتغال و بهبود فضای کسب و کار در این خطه از کشورمان فراهم می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، مهرداد جهاندیده گفت: رونق بازار، فعال شدن هرچه بیشتر چرخ واحد‌های تولیدی، خودکفایی هر چه بیشتر کشور، ایجاد انگیزش سازنده در تولیدکنندگان و صاحبان حِرفه در ارائه کالا و خدمات بهتر و ایجاد شغل برای افراد جویای کار از ثمرات توجه به محصولات تولیدی سیستان و بلوچستان است که می‌بایست همه مردم ما به این امر مهم اهتمام ویژه ورزند.

او گفت: با خریداری از محصولات داخلی و حمایت تولیدکنندگان سیستان و بلوچستان، شاهد افزایش تولید، ارتقای بهره‌وری و بروز فرصت‌های شغلی بیشتری در استان خواهیم بود.

جهاندیده گفت: از سویی تولیدکنندگان و صاحبان صنایع در استان با تولید کالای با کیفیت و مرغوب می‌توانند شهروندان را ترغیب به استفاده از این کالا و محصولات کنند، چراکه با این کار کمک به سزایی به چرخه تولید و اقتصاد می‌شود.

 هم‌اینک در سیستان و بلوچستان ۲۲۰ هزار نفر بیمه شده اصلی سازمان تأمین اجتماعی هستند.

جهاندیده گفت: با خرید محصولات تولیدی داخل استان و رونق تولید، شاهد تحرک بیشتر در حوزه اشتغال و افزایش میل سرمایه‌گذاران برای ورود به سیستان و بلوچستان خواهیم بود.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما