خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14323
۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۷
استاندار:

تقویت منابع مالی برای توسعه بزرگراه در سیستان و بلوچستان ضروری است

تقویت منابع مالی برای توسعه بزرگراه در سیستان و بلوچستان ضروری است
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه شبکه راه‌ها به‌ویژه بزرگراه به‌عنوان محور توسعه استان از اهمیت بالایی برخوردار است همه باید دست‌به‌دست هم دهیم و با تقویت منابع مالی این مسیر را هموار سازیم.

به گزارش اس.بی پرس، حسین مدرس خیابانی گفت: برخورداری از پهناورترین شبکه راه‌های ارتباطی، قرار گرفتن در مسیر یکی از مهم‌ترین کرویدور‌های اصلی تجارت جهانی و صد‌ها مزیت اقتصادی دیگر، ضرورت وجود راه‌های مواصلاتی استاندارد را در این پهنه جغرافیایی جنوب شرق کشور اجتناب‌ناپذیر کرده است.

او با قدردانی از اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: در سال‌های اخیر اقدامات ارزنده‌ای در توسعه بزرگراه استان صورت گرفته که در تاریخ استان که بی‌نظیر بوده است.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه یکی از راه‌های برون‌رفت هر منطقه‌ای از مشکلات اقتصادی، ساخت راه‌های مواصلاتی و به‌ویژه بزرگراه‌ها است که می‌تواند در توسعه و عمران آن منطقه نقش اساسی و مهمی داشته باشد، گفت: ازآنجایی‌که همه پروژه‌های اقتصادی استان متکی به طرح‌های راه‌سازی است در تلاشیم با تقویت منابع مالی این حوزه، مسیر توسعه همه‌جانبه استان را هموار سازیم.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما