خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14325
۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۸
نائب رئیس کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی:

مهم‌ترین دغدغه سرمایه‌گذاران عدم همکاری دستگاه‌ها و بانک‌ها

مهم‌ترین دغدغه سرمایه‌گذاران عدم همکاری دستگاه‌ها و بانک‌ها
نائب رئیس کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی مهم‌ترین دغدغه سرمایه‌گذاران و کارآفرینان را عدم همکاری دستگاه‌های اجرائی و بانک‌ها عنوان کرد.

به گزارش اس.بی پرس، جلسه کار گروه اشتغال شهرستان میرجاوه با حضور نائب رئیس کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی و مدیر نظارت و تغییر و توسعه‌ کنترل ارزیابی طرح اجتماعی محور اشتغال‌زایی بنیاد برکت کشور و جمشید زهی سرپرست فرمانداری میرجاوه در محل فرمانداری میرجاوه برگزار شد.

 در ابتدای جلسه جمشید زهی سرپرست فرمانداری شهرستان میرجاوه گفت: شهرستان مرزی میرجاوه دارای گمرک و بازارچه و پایانه فعال و رسمی با کشور پاکستان است که با حمایت دولت تولیدکنندگان کالاهای خود را از این مرز صادر می‌کند و این یک ظرفیت خوب برای شهرستان و استان و کشور محسوب می‌شود که می‌طلبد مسئولین استانی و کشوری نگاه ویژه‌ای به این شهرستان داشته باشند.

وی در ادامه به ارائه گزارش کلی از وضعیت شهرستان و چالش‌های موجود در حوزه اشتغال و سرمایه‌گذاری پرداخت و گفت: فرمانداری میرجاوه خانه دوم سرمایه‌گذاران در شهرستان است و با تمام توان مجموعه فرمانداری و اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان در خدمت کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بوده و خواهد بود.

حسین زهی نائب رئیس کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی نیز مهم‌ترین دغدغه سرمایه‌گذاران و کارآفرینان را عدم همکاری دستگاه‌های اجرائی و بانک‌ها دانست و گفت: تا زمانی که یک پروسه مشخص و تعریف‌شده از نظر زمانی و امورات اداری برای سرمایه‌گذاری ابلاغ نشود، مشکلات موجود تداوم خواهد داشت و لازم است نظارت بیشتری در این حوزه صورت گیرد.

همچنین حسین زهی از پایانه و بازارچه کوله بری بازدید کرد و افزود: با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده الحمدالله بازارچه کوله بری منطقه فعال است و برای بیش از ۶ هزار نفر شغل ایجاد شده است.

کالوندی نماینده بنیاد برکت کشور نیز گفت: در شهرستان میرجاوه ۹۳ طرح اشتغال‌زایی مشاغل کوچک با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده و برای ۳۰۰ نفر به‌طور مستقیم و غیرمستقیم شغل ایجاد شده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما