خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14339
۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۴

جاساز تریاک در نهاده‌های دامی

جاساز تریاک در نهاده‌های دامی
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 147 کیلوگرم مواد افیونی در بازرسی از یک دستگاه کامیون حمل بار به‌صورت جاساز شده در نهاده‌های دامی خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری اظهار داشت: در ادامه طرح تشدید برخورد و مقابله با قاچاقچیان و سوداگران مرگ و جلوگیری از ورود مواد افیونی به کشور، مأموران انتظامی پلیس امنیت اقتصادی استان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در حین کنترل خودروهای عبوری و رصد فعالیت و تحرک قاچاقچیان مواد مخدر یک دستگاه کامیون حمل بار را در محور «زاهدان –زابل» متوقف کردند.

وی افزود: مأموران انتظامی استان در بازرسی از بار کامیون مقدار یک تن نهاده دامی فاقد مجوز قانونی به همراه مقدار 147 کیلو مواد افیونی از نوع تریاک در بطرهای آب‌معدنی کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه قاچاقچیان قصد داشتند این مقدار محموله مواد افیونی را به‌صورت جاساز و در قالب نهاده دامی به یکی از استان‌های شمال شرق کشور منتقل کنند، تصریح کرد: در این عملیات ضمن ناکامی قاچاقچیان، 2 نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده قانونی به مراجع قضائی تحویل شدند.

سردار طاهری با تأکید بر عزم جدی پلیس و تکاوران انتظامی استان بر برخورد با هر گونه تحرک و فعالیت قاچاقچیان آن‌سوی مرزها، خاطرنشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان با اشرافیت و رصد لحظه‌به‌لحظه فعالیت قاچاقچیان، اجازه جولان دهی، فعالیت و یا هرگونه تحرکی را در قاچاق مواد مخدر و کسب منفعت‌های نامشروع و بادآورده را نخواهد داد.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما