خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14342
۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۵

معلمان سیستان و بلوچستان در شرایط سخت جغرافیایی جهادی کار می‌کنند

معلمان سیستان و بلوچستان در شرایط سخت جغرافیایی جهادی کار می‌کنند
سرپرست اداره کل آموزش‌وپرورش سیستان و بلوچستان با اشاره به دغدغه مهم مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در حوزه تعلیم و تربیت، گفت: معلمان در این استان با شرایط سخت جغرافیایی این سامان، کاری جهادی و عاشقانه انجام می‌دهند.

به گزارش اس.بی پرس، حسنعلی میرعبدی روز شنبه در دیدار با امام‌جمعه چابهار ضمن بررسی شاخص‌های آموزشی و تربیتی، به تبیین و تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های آموزش و پرورش استان پرداخت و اظهار داشت: از جمله اولویت‌های آموزش‌وپرورش، تربیت همه‌جانبه، همه بعدی، تمام ساحتی و توسعه معارف تمدن ساز خواهد بود و از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

سرپرست اداره کل آموزش‌وپرورش سیستان و بلوچستان سرمایه‌گذاری در حوزه نیروی انسانی و توسعه منابع انسانی را بسیار مهم دانست.

امام‌جمعه چابهار نیز با تبریک قرار گرفتن در آستانه سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها، حضرت امام خمینی (ره) و ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: آموزش‌وپرورش و عظمت کار در این دستگاه بر هیچ‌کسی پوشیده نیست و مردم بهترین ثمره زندگی خود را در اختیار معلمان قرار می‌دهند از این روی معلمان رسالتی بس عظیم و دشوار دارند.

حجت‌الاسلام سید محمد موسوی افزود: امروز مردم بیشترین اعتماد را به نظام آموزش‌وپرورش دارند و پذیرش تمام و کمال برنامه‌ها و فعالیت‌های این دستگاه در بین مردم مبیّن این مهم است.

وی ادامه داد: شرایط بیماری کرونا و سایه افکندن آن بر برنامه‌های آموزشی کار را سخت و دشوار کرده و شیوه جدیدی در نظام آموزشی ایجاد شده و می‌طلبد برای مدیریت بستر جدید با حساسیت و دقت نظر خاصی مسئولان و معلمان مراقبت کنند.

امام‌جمعه چابهار بر تلاش مضاعف و بیش از پیش برای جبران شرایط پیش‌آمده از دوران بیماری کرونا در آموزش‌وپرورش تأکید کرد.

وی آموزش‌وپرورش را محل پرورش استعدادهای اخلاقی و تربیتی دانش آموزان دانست و خاطرنشان کرد: فرزندان ایران اسلامی بهترین سال‌های عمر خود را در اختیار معلمان و دستگاه تعلیم و تربیت هستند که باید با برنامه‌ریزی دقیق و صحیح در مسیر تربیت جامعه هدف گام برداشت.

 

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha