خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14348
۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۰

سفر مشاور امور بانوان دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور به چابهار

سفر مشاور امور بانوان دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور به چابهار
مشاور امور بانوان دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور به منطقه آزاد چابهار سفر کرد.

به گزارش اس.بی پرس، سیده الهام موسوی مشاور امور بانوان دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور به‌منظور بازدید از اماکن گردشگری، طرح‌های توانمندسازی بانوان و شرکت در نشست و هم‌اندیشی با بانوان و مدیران حوزه معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری به مدت سه روز به منطقه آزاد چابهار سفر کرده است.

وی در این سفر سه‌روزه‌ خود به منطقه آزاد چابهار از مرکز عالی هنر و کارگاه‌های توانمندسازی و کارآفرینی بانوان در سطح منطقه آزاد بازدید خواهد کرد.

مشاور امور بانوان دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور از واحد پرورش گاندود که مدیر آن یکی از بانوان فعال منطقه است و از مرکز عالی هنر و صنایع خلاق و مجتمع و موسسه آوای روشنایی، واحد تولیدی مونتاژ لوازم‌خانگی، شرکت فعال در حوزه سوزن‌دوزی که این شرکت توسط بانوان سرپرست خانوار اداره می‌شود بازدید کرد.

در این سفر وی، از اقدامات منطقه آزاد چابهار در حوزه زندان‌ها و فنی‌حرفه‌ای نیز بازدید شد.

در ادامه، شرکت در نشست و هم‌اندیشی با بانوان چابهار و مدیران حوزه معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار و بازدید از اماکن فرهنگی و تفریحی چابهار از دیگر برنامه‌های سفر مشاور امور بانوان دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور به چابهار است.

لازم به ذکر است که سازمان منطقه آزاد چابهار به‌عنوان جدی‌ترین بازیگر توسعه منطقه مکُران در جنوب سیستان و بلوچستان تاکنون موفقیت‌های چشمگیری داشته و پیشگامیِ آن در تدوین سند مسئولیت اجتماعی یک نهادسازی جدید برای پایبندی هرچه بیشتر به توسعه جامعه محلی و افزایش بهره‌وری منابع به شمار می‌رود.

کتاب مسئولیت اجتماعی منطقه آزاد چابهار در آذرماه ۹۷ در دو بخش و ۲۵ فصل به چاپ رسید

 

 انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha