خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14350
۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۹
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور بیان کرد؛

حل مشکل کوله بران سیستان و بلوچستان، به‌زودی

حل مشکل کوله بران سیستان و بلوچستان، به‌زودی
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور و هیئت همراه از بازارچه و پایانه مرزی میلک شهرستان هیرمند بازدید کرد.

به گزارش اس.بی پرس، کوشش تبار در این بازدید در خصوص مشکل کوله بران بازارچه مرزی میلک گفت: بار تجار و کوله بران حدوداً بیست روزی است که در غرفه‌های بازارچه مرزی میلک مانده است اما با ابتکار عملی که مسئولان خواهند داشت تلاش می‌شود تا ظرف حدوداً چهار روز، بار این تجار که بخشی از آن امکان‌پذیر هست تخلیه شود.

کوشش تبار افزود: برای تصمیم‌گیری برای باقی‌مانده بار این کوله بران که با مشکل مواجه است کمیته‌ای که در استان تشکیل خواهد شد تا هر چه زودتر این مشکل، مرتفع شود.

وی افزود: امیدواریم که با ابتکار عمل مسئولان، بازارچه مرزی میلک رونق بیشتری پیدا کند و کوله بران آن بتوانند در یک شرایط بهتری در اینجا درآمدزایی حاصل خود را از واردات و صادراتی که شکل می‌گیرد بهره‌مند شوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور تأکید کرد: ابتکار خوبی در استان برای تبادل بار صورت گرفته است و عملاً سرعت جابجایی و تخلیه بار را بیشتر کرده است و درعین‌حال فضای تعامل در پایانه مرزی و بازارچه مرزی میلک را بالا برده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما