خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14372
۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۱
رئیس شورای اسلامی شهر زاهدان:

شاخص توسعه با رعایت عدالت در تمامی نقاط شهر زاهدان باید وجود داشته باشد

شاخص توسعه با رعایت عدالت در تمامی نقاط شهر زاهدان باید وجود داشته باشد
رئیس شورا اسلامی زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان گفت: شاخص توسعه با رعایت عدالت در تمامی نقاط شهر زاهدان باید وجود داشته باشد و سرانه درمانی، بهداشتی، فضای سبز و فرهنگی به صورت علمی تقسیم شود.

به گزارش اس.بی پرس، حسن سپاهی در جشنواره روز زاهدان با تبریک روز زن اظهار داشت: در شورای فرهنگ عمومی استان برای اولین بار پس از بررسی‌های گوناگون در اسناد و کتب معتبر که مصادف با تاسیس انجمن شهر است را روز زاهدان نام‌گذاری کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه امروز اولین سالروز روز زاهدان برای شهروندان است افزود: از این به بعد بیشتر با واژه زاهدان پایتخت وحدت اسلامی مواجه خواهیم شد.

رئیس شورای اسلامی شهر زاهدان تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های مثبت این کلانشهر بحث وحدت اسلامی است و مردم این شهر همواره پیرو انقلاب اسلامی و گوش به فرمان رهبر عزیزمان هستند.

وی بیان کرد: لازم است تا همه نهادهای فرهنگی قدم بردارند تا زاهدان را برای نسل بعدی تبیین کنند زیرا با نام‌گذاری روز زاهدان نقش مردم این شهر و فرهنگ آن بیشتر به چشم می‌خورد.

سپاهی تاکید کرد: مردان و زنان زاهدان همچون خواهران و برادران دینی همواره پشت یکدیگر هستند و همین اتحاد و همدلی تاکنون توطئه‌های ناکام دشمنان را به دنبال داشته است.

وی افزود: مردم زاهدان همواره در مقابل دشمن اتحاد خود را حفظ کرده و همچون سدی در برابر نفوذ آنان شده‌اند.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما