خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14377
۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۲۰

تجلیل از کارمندان بانوان غله سیستان و بلوچستان به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)

تجلیل از کارمندان بانوان غله سیستان و بلوچستان به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر، از بانوان اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان سیستان و بلوچستان تجلیل شد.

به گزارش اس.بی پرس، دکتر غلامعلی گنجعلی مدیر کل غله سیستان و بلوچستان با تقدیر از خدمات ارزنده بانوان شاغل در اداره کل غله استان به گوشه‌ای از توانمندی‌های آن‌ها در امورات اداری و تخصصی پرداخت.

گنجعلی گفت: بانوان شاغل در غله و خدمات بازرگانی جدا از وظیفه بزرگ مادری و تعلیم و تربیت فرزندان توانسته اند به خوبی در بخش‌های مختلف اداری و حتی مدیریت واحدها نقش ایفا کنند.

 در ادامه جلسه مدیر کل غله ضمن تقدیر و تشکر فراوان از زحمات بانوان شاغل در تمام حوزه‌های فرهنگی و هنری اداره در سالی که گذشت، گفت: به فضل الهی در سال پیش رو سعی بر این داریم که از نقش بانوان در پیشبرد اهداف بیشتر استفاده کنیم و بیشتر از مدیریت این قشر بهره‌مند شویم و امید روشنی به این هدف داریم.

 مدیر کل غله گفت: بانوان شاغل در ادارات جدا از وظیفه بزرگ مادری و تعلیم و تربیت فرزندان توانسته اند به خوبی در حوزه‌های مختلف اداری و در بخش‌های مختلف اداره نقش مهمی ایفا کنند که این خود نشان از پشتکار، وظیفه‌شناسی و دلسوزی در انجام امور محوله آنان دارد.

 در این نشست صمیمی که در دفتر مدیر کل اداره برگزار شد، ابتدا جلسه هاشم زایی امام جماعت اداره غله با بیان مطالب و خاطراتی در زمینه فرهنگ و هنر، این روز بزرگ را به بانوان اداره تبریک گفت و افزود: همواره با مشارکت زنان در ادارات، نتیجه‌ی بهتری حاصل‌شده و خواهد شد.

 هاشم زایی اظهار داشتند: دخت نبی اکرم (ص) به عنوان الگویی عملی برای همه ما مسلمانان محسوب می‌شود که هم در محیط زندگی و هم محیط کار می توانیم فرمایشات آن حضرت را نصب العین خویش قرار دهیم.

 در پایان مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان سیستان و بلوچستان؛ با اهدای لوح و هدیه از زحمات و تلاش اثرگذار بانوان شاغل در این اداره قدردانی کرد.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما