خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14387
۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۶
با حکم مشاور رئیس‌جمهور؛

مسئول اداره منطقه آزاد چابهار منصوب شد

مسئول اداره منطقه آزاد چابهار منصوب شد
با حکم دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی، نصرالله ابراهیمی به سمت مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار منصوب شد.

به گزارش اس.بی پرس، به نقل از دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حکم دبیر این شورای عالی نصرالله ابراهیمی به سمت مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار منصوب شد.

سعید محمد در این حکم آورده است؛

جناب آقای نصرالله ابراهیمی

با عنایت به تفویض اختیار رئیس‌جمهور در اجرای ماده ۶ قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی و نظر به تخصص، تجارب و سوابق ارزشمند جنابعالی و در راستای صیانت از شرایط مالی و اداری و تا تعیین تکلیف نهایی وضعیت هیئت‌مدیره، به موجب این حکم به‌عنوان «مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار» منصوب می‌شوید.

امید است با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مبنی بر نام‌گذاری سال جاری به نام سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها»، با اتکای به خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوای الهی با جدیت و تلاش وافر، خدمت گذاری به نام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در ایفای وظایف و پیشبرد اهداف سند راهبردی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی و اجرای سیاست‌های شورای عالی موفق باشید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در انجام وظایف محوله با رعایت مفاد «عهدنامه مدیران» در دولت مردمی از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

خاطرنشان می‌شود روز گذشته عبدالرحیم کردی مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با دستور مقام قضائی و نیابت قضائی سازمان اطلاعات سپاه، به دلیل برخی اتهامات بازداشت شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha