خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14392
۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۵۵

مجروحیت ۳ شهروند زاهدانی در نزاع فامیلی / دستگیری ۲ نفر از عاملان اصلی نزاع

مجروحیت ۳ شهروند زاهدانی در نزاع فامیلی / دستگیری ۲ نفر از عاملان اصلی نزاع
فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان از وقوع نزاع دسته‌جمعی فامیلی در یکی از محلات زاهدان و مجروح شدن ۳ نفر ازجمله یک دختر ۸ ساله در پی شلیک یکی از طرفین درگیری با اسلحه شکاری خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ محمود سعادتی گفت: ساعت ۱۶ روز گذشته یک فقره نزاع دسته‌جمعی و تیراندازی در خیابان رسالت شهر زاهدان به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام که بلافاصله مأموران انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.

او گفت: با حضور مأموران در محل و بررسی‌های اولیه مشخص شد چند نفر از اعضای یک فامیل به علت اختلافات قبلی درگیر و یکی از طرفین با اسلحه شکاری ساچمه زنی اقدام به تیراندازی کرده که متأسفانه طی آن ۲ نفر از افراد حاضر در نزاع به همراه دختربچه‌ای ۸ ساله که در محل حضور داشته، از ناحیه کتف و پا مجروح و به مرکز درمانی انتقال داده شدند.

او گفت: با تلاش پلیس ۲ نفر از عاملان اصلی این نزاع قبل از فرار دستگیر و تلاش برای دستگیری دیگر متهمان همچنان ادامه دارد.

سرهنگ سعادتی گفت: پلیس با هر اقدامی که نظم و امنیت عمومی را خدشه‌دار کند برابر قانون با قاطعیت برخورد خواهد کرد. ضمن آن‌که به شهروندان عزیز توصیه می‌کنیم برای حل اختلاف و مشکلات خود با سعه‌صدر و از روش‌های قانونی، منطقی استفاده کنند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما