خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14393
۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۱
فرمانده انتظامی شهرستان سیب و سوران:

یک قاچاقچی مسلح در درگیری با مأموران انتظامی سیب سوران به هلاکت رسید

یک قاچاقچی مسلح در درگیری با مأموران انتظامی سیب سوران به هلاکت رسید
فرمانده انتظامی شهرستان سیب و سوران از هلاکت یک قاچاقچی و توقیف محموله مواد افیونی در درگیری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با قاچاقچیان مسلح خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ «نوری فرید» دوشنبه‌شب با تشریح این عملیات اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی خود به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد اعضای یک باند مسلح قصد انتقال محموله مواد مخدر از شهرستان «سیب سوران» به نقاط مرکزی کشور را دارند که موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان اعلام شد.

وی افزود: در همین رابطه جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیب و سوران با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در قالب چند تیم عملیاتی به رصد و کنترل مسیر تردد قاچاقچیان پرداخته و سرانجام ساعتی پیش قاچاقچیان را که با یک دستگاه وانت نیسان در حال جابه‌جایی محموله مواد مخدر، در حوالی روستای «کهنمیر» بودند شناسایی و به آنان دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیب و سوران تصریح کرد: سوداگران مرگ با مشاهده عوامل انتظامی بدون توجه به اخطارهای صادره به سمت مأموران انتظامی تیراندازی و درگیری مسلحانه آغاز شد.

سرهنگ نوری بیان کرد: در این درگیری که حدود نیم ساعت ادامه داشت بر اثر آتش پر حجم تکاوران پلیس، یک نفر از سوداگران مرگ به هلاکت رسید و دیگر قاچاقچیان با تنگ شدن عرصه بر خود، با استفاده از تاریکی شب به اطراف متواری شد.

وی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح کلاش و توقیف خودروی حامل مواد مخدر قاچاقچیان خاطرنشان کرد: متأسفانه در این درگیری رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیب و سوران از ناحیه سر مجروح و سریعاً به بیمارستان منتقل شد.

وی افزود: اطلاعات تکمیلی در خصوص میزان مواد مخدر کشف‌شده متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما