خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14415
۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۰
معاون سیاسی اجتماعی استاندار:

۴۷ حزب شناسنامه‌دار در سیستان و بلوچستان وجود دارد

۴۷ حزب شناسنامه‌دار در سیستان و بلوچستان وجود دارد
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ۴۷ حزب شناسنامه‌دار در سه گروه اصلاح‌طلب، اصولگرا و مستقل در سطح استان داریم و همه این احزاب در چارچوب اهداف نظام حرکت کرده‌اند و تمام تلاششان این است که سرباز نظام باشند.

به گزارش اس.بی پرس، رحمدل بامری روز سه‌شنبه در نشست هم‌اندیشی با دبیران احزاب سیاسی سیستان و بلوچستان ضمن عرض تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) اظهار داشت: احزاب در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی در استان به‌عنوان ظرفیت، پل ارتباطی بین مردم و نظام و سیستم‌های اجرایی مانند سایر گروه‌های مرجع هستند.

وی خاطرنشان کرد: آنچه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نهادینه‌شده استفاده از همه ظرفیت‌ها و ظرافت‌هاست به طبع ظرفیت احزاب هم نهادینه‌شده و دولت قطعاً تمام تلاش و توانش این بوده که از این ظرفیت‌ها استفاده کند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: استفاده از ظرفیت احزاب، راهکارها و پیشنهادات و برخی انتقادات بجا و سازنده برای پیشبرد امور در سطح استان انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه سیستان و بلوچستان استان ویژه‌ای است و ظرفیت‌های خاص و همچنین مشکلات منحصر به خود را نیز دارد گفت: این استان دارای ظرفیت نیروی انسانی است که این مهم عامل توسعه و مهم‌ترین گزینه توسعه به شمار می‌آید.

بامری با بیان اینکه رویکرد نظام و دولت مبتنی بر توسعه سیستان و بلوچستان است از اینرو از ظرفیت احزاب به شکل مناسب‌تری نسبت به گذشته استفاده خواهد شد ادامه داد: از تقویت و توسعه احزاب برای انجام بهتر امور در سطح استان و سطح ملی استفاده خواهد شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما